Pradžia Dienoraštis

Kūno masės indeksas (KMI): mokslas ir skaičiuoklė

0

Kas yra kūno masės indeksas (KMI)?

Kūno masės indeksas (KMI) – tai formulė, pagal kurią kūno riebalų kiekis apskaičiuojamas pagal svorį ir ūgį. Didelis KMI susijęs su didesne lėtinių ligų, tokių kaip širdies ligos, hipertenzija ir 2 tipo diabetas, rizika suaugusiesiems.

Kūno masės indeksas leidžia pagrįstai įvertinti daugumos žmonių kūno riebalų kiekį. Tačiau turi tam tikrų apribojimų.

Pavyzdžiui, KMI gali:

 • Nepakankamai įvertinti vyresnio amžiaus suaugusiųjų arba žmonių, turinčių mažai raumenų masės, kūno riebalų kiekį.
 • Pervertinti kūno riebalų kiekį labai raumeningiems ir fiziškai pajėgiems žmonėms.
 • Be to, KMI gali nepakankamai įvertinti azijiečių kilmės žmonių riziką, iš dalies dėl to, kad neatsižvelgiama į pilvo riebalų pertekliaus keliamą riziką.

Taigi, nepriklausomai nuo kūno masės indekso, taip pat naudinga apskaičiuoti liemens dydį (suaugusiesiems matuojamas šiek tiek aukščiau klubo kaulų), kad geriau suprastumėte savo padėtį. Didėjant liemens apimčiai didėja pavojus sveikatai.

Apskaičiuokite savo kūno masės indeksą

Naudodamiesi toliau pateikta skaičiuokle galite pasitikrinti savo dabartinį KMI. Įveskite savo ūgį centimetrais ir svorį kilogramais.

Tavo KMI yra

Kaip suprasti KMI apskaičiavimo rezultatą?

Kūno masės indeksas tradiciškai pateikiamas kaip lentelė, kurioje yra 4 lygiai, apibrėžiantys jūsų padėties sunkumą. Toliau pateiktoje lentelėje pažvelkite į jūsų KMI skaičių atitinkantį intervalą:

KMIBūklėRekomendacijos
Mažiau nei 18,5Per mažas svorisMažesnis nei 18,5 KMI rodo, kad turite per mažą svorį, o tai gali kelti tam tikrą pavojų sveikatai. Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju arba mitybos specialistu.
18,5-24,9NormalusNormalus 18,5-24,9 KMI reiškia, kad jūsų svoris yra sveikas jūsų ūgiui. Išlaikydami sveiką svorį, sumažinsite riziką susirgti rimtomis ligomis ir išvengsite sveikatos sutrikimų.
25,0-29,9Antsvoris25-29,9 KMI rodo, kad turite antsvorio, o tai didina širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Rekomenduojame kreiptis į gydytoją arba dietologą ir apsvarstyti galimybę keisti gyvenimo būdą, sveikiau maitintis ir sportuoti, kad pagerintumėte savo sveikatą.
30,0 ir daugiauNutukimasNutukimas KMI virš 30 reiškia, kad esate nutukęs. Nutukę žmonės rizikuoja susirgti daugeliu ligų ir sveikatos sutrikimų, įskaitant širdies ir kraujagyslių ligas, aukštą kraujospūdį, 2 tipo diabetą, kvėpavimo takų sutrikimus ir kt. Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju arba mitybos specialistu ir apsvarstyti galimybę keisti gyvenimo būdą, sveikiau maitintis ir sportuoti, kad pagerintumėte savo sveikatą.

Jei esate vyresnis nei 30 metų, svarbu žinoti, kad yra trys nutukimo lygiai. Nuo 35 KMI tampa sunkiu nutukimu, o nuo 40 – liguistu nutukimu. Tokiais atvejais jūsų sveikatai gresia dar didesnis pavojus, todėl turėtumėte skubiai kreiptis į gydytoją.

Kaip apskaičiuojamas Kūno masės indeksas?

kuno mases indeksas svarstykles

Kūno masės indeksas – tai paprastas skaičiavimas pagal žmogaus ūgį ir svorį. KMI = svoris / (ūgis x ūgis), kur svoris nurodomas kilogramais (kg), o ūgis – metrais (m). Galutinis rezultatas pateikiamas kg/m2.

Pastaba: mūsų skaičiuoklėje ūgio reikšmės nurodytos centimetrais, kad jums būtų paprasčiau. Skaičiavimo metu atliekame perskaičiavimą ir tik tada parodome galutinį rezultatą.

Ar kūno masės indeksas yra patikimas?

Daugumai suaugusiųjų KMI leidžia gerai įvertinti su svoriu susijusią riziką sveikatai. Jei jūsų KMI yra didesnis nei 30, jūsų svoris tikrai kelia pavojų jūsų sveikatai, nepaisant toliau išvardytų veiksnių.

Tačiau yra grupių, kuriose KMI gali nepakankamai įvertinti arba pervertinti šią riziką 25-35 KMI intervale. Pagrindiniai iš jų yra šie:

Vaikai

KMI skaičiuoklės pateikia tik suaugusiųjų rezultatus.

Norint nustatyti, ar vaikai yra tinkamo svorio, naudojamos augimo diagramos arba procentilių diagramos, kuriose atsižvelgiama į vaiko amžių. Jūsų šeimos gydytojas arba pediatras gali patarti, kaip elgtis su jūsų vaiku.

Daugiau apie vaikų tinkamą svorį galite rasti: Pasaulio sveikatos organizacijos puslapyje

Nėščios moterys

Įprasti KMI įverčiai netaikomi, jei esate nėščia.

Suaugusieji, turintys daug raumenų masės

KMI daroma prielaida, kad turite vidutinį kūno riebalų kiekį, įskaitant visceralinius riebalus, t. y. riebalus, esančius pilvo ertmėje (pilve) tarp įvairių ten esančių organų, pavyzdžiui, skrandžio, kepenų ir kasos. Visceraliniai riebalai yra daug labiau susiję su 2 tipo diabetu ir širdies ligomis nei riebalai po oda.

Jei turite daug raumenų masės, jūsų kūno riebalų kiekis gali būti mažesnis, nei prognozuojama pagal kūno masės indeksą. Tačiau tai galioja tik sportininkams arba žmonėms, kurie daug sportuoja – daug daugiau nei vidutiniškai.

Vyresnio amžiaus žmonės

Kadangi vyresnio amžiaus žmonių raumenų masė paprastai mažėja, o kūno riebalų kiekis didėja, KMI gali netiksliai atspindėti kūno riebalų kiekį, jei esate vyresnis nei 60 metų.

Ką turėtumėte daryti, kad pagerintumėte savo kūno masės indeksą?

Jei jūsų KMI nėra normalus (lieknumas, antsvoris ar nutukimas), pirmiausia turėtumėte kreiptis į sveikatos priežiūros specialistą.

Jei esate liesas, turėtumėte pasikonsultuoti su mitybos specialistu, kuris nuodugniai įvertins jūsų svorį ir rekomenduos mitybos planą, kaip sveikai priaugti svorio.

Jei turite antsvorio, geriausia pradėti keisti gyvenimo būdą, vartoti mažiau kalorijų turinčią mitybą ir, jei įmanoma, reguliariai mankštintis. Jei jums reikia pagalbos arba esate labai arti nutukimo ribos, kreipkitės į dietologą arba net į savo šeimos gydytoją.

Jei esate nutukęs, turėtumėte kreiptis į savo šeimos gydytoją, kad jis visapusiškai įvertintų jūsų būklę ir, atsižvelgdamas į diagnozę, pasiūlytų, ką turėtumėte daryti toliau. Tačiau apskritai visada rekomenduojama keisti savo gyvenimo būdą ir kuo dažniau maitintis bei sportuoti.

Jei norite sužinoti daugiau apie lieknėjimo papildus ir kaip jie gali padėti numesti svori skaitykite čia: Geriausi lieknėjimo papildai

Geriausi lieknėjimo papildai Lietuvoje

Daugeliui iš mūsų reikia pagalbos norint numesti svorio, o Lietuvoje parduodami kelių rūšių lieknėjimo papildai, kurie pristatomi kaip stebuklingi svorio metimo sprendimai, žadantys rezultatus be būtinybės keisti gyvenimo būdą.

Iš karto paneikime šį mitą. Pasaulyje nėra nė vieno lieknėjimo papildo, kuris padėtų numesti svorio, jei nepakeistumėte savo gyvenimo būdo – sveikesnės mitybos ar aktyvesnio fizinio aktyvumo.

Tačiau kai kurie lieknėjimo papildai ir priemonės iš tikrųjų gali labai padėti sulieknėti ir numesti svorio, nes atlieka įvairias funkcijas, pavyzdžiui, mažina apetitą, didina energijos kiekį, mažina riebalų įsisavinimą, skatina medžiagų apykaitą ir „degina“ riebalus.

Kokios yra lieknėjimo papildų rūšys?

 • Riebalų degintojai didina riebalų apykaitą ir energijos suvartojimą dienos metu, ypač fizinio krūvio metu.
 • Riebalų “rišamoji” medžiaga veikia virškinimo trakte ir neleidžia riebalams absorbuotis, todėl jie negali būti kaupiami organizme.
 • Angliavandenių blokatoriai slopina fermentus, virškinančius sudėtinguosius angliavandenius, todėl jie neleidžia gauti kalorijų ar padidinti cukraus kiekį kraujyje.
 • Apetitą slopinantys preparatai veikia keisdami cheminių pasiuntinių išsiskyrimą smegenyse esančiame apetito kontrolės centre, vadinamame pagumburiu. Dėl to slopinamas apetitas ir sumažėja alkio pojūtis.
 • Diuretikai ir detoksikantai – tai vaistai, kurių paskirtis – greitai pašalinti toksinus iš organizmo, kelis kartus nueinant į tualetą.
 • Maistinės skaidulos sugeria vandenį ir tampa panašios į gelį. Šis gelis „įsitaiso“ žarnyne ir skatina sotumo jausmą.

Be šių svorio metimo priemonių tipų, tikriausiai esate girdėję ir apie „viskas viename“ priemones, kuriose derinamos kelios funkcijos, taip pat apie supermaisto produktus, t. y. labai koncentruotų maisto produktų, kurie pasižymi tam tikromis funkcijomis, formules.

Kaip pasirinkti geriausią lieknėjimo papildą?

lieknejimo papildai issirink

Rinkoje gausu lieknėjimo papildų, deja, didžioji dauguma jų neduoda rezultatų ir nepateisina jas vartojusių žmonių lūkesčių.

Dar blogiau, kai kurios priemonės yra tiesiog pavojingos ir neteisėtos, pavyzdžiui, „Brazilijos tabletės“, apie kurias prieš kelerius metus buvo rašoma, nes paaiškėjo, kad jų sudėtyje yra fenproporekso – Europoje uždraustos medžiagos dėl šalutinio poveikio.

Tačiau ne visos naujienos blogos. Yra geros kokybės lieknėjimo papildų, pagamintų sertifikuotose Europos Sąjungos laboratorijose, kuriose naudojamos kokybiškos natūralios sudedamosios dalys, kurių veiksmingumas ir saugumas trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu įrodytas medicininiais tyrimais ir klinikiniais tyrimais, taip pat jas vartojusių žmonių nuomonėmis ir atsiliepimais.

Išsirink teisingai

Mūsų gydytojų ir dietologų komanda kasmet atlieka išsamią įvairių mūsų šalyje gaminamų ar tiekiamų lieknėjimo papildų apžvalgą ir atnaujina toliau pateiktą sąrašą, kuriame pateikiamos, mūsų nuomone, geriausi šiuo metu prieinami lieknėjimo papildai.

Mūsų atrankos kriterijai yra skaidrūs ir juos galite peržiūrėti šio straipsnio apačioje. Dėl teisinių priežasčių negalime skelbti visų komandos peržiūrėtų vaistų palyginimo ir jų veiksmingumo bei saugumo duomenų, tačiau jei jus domina konkretus papildas, kurio nėra šiame puslapyje, visada galite su mumis susisiekti.

Todėl toliau pateikti lieknėjimo papildai yra geriausi šiuo metu Lietuvos rinkoje.

Geriausi lieknėjimo papildai 2021

 • PhenQ: geriausi lieknėjimo papildai
 • Trimtone: geriausias riebalų degintojas moterims
 • „Keto Actives“: geriausi ketogeninės dietos papildai
 • Garcinia Extra: Geriausias supermaisto derinys
 • Forskolin 250: Geriausias riebalų degintojas vyrams
 • Proactol XS: Geriausias riebalų rišiklis

1) PhenQ: geriausi lieknėjimo papildai

phenq buteliukas

PhenQ yra populiarus, „viskas viename“ maisto papildas, kuris žada padėti jums prarasti svorį keliais būdais, todėl galite pasiekti savo tikslus greičiau nei su kitais produktais.

Šį maisto papildą naudojo daugiau nei 190 000 klientų visame pasaulyje, o atsiliepimai apie jo svorio netekimo veiksmingumą yra labai teigiami.

Štai kaip PhenQ gali padėti jums numesti svorio:

 • Degina užsispyrusius kūno riebalus, kurie nepasiduoda dietoms ir pratimams
 • Slopina apetitą, todėl suvartojama mažiau kalorijų
 • Blokuoja riebalų gamybą ir padeda išvengti svorio augimo
 • Gerina nuotaiką ir energijos lygį, kad galėtumėte susidoroti su viskuo, kas jus ištinka gyvenime.

PhenQ aukštos kokybės formulė yra gaminama Jungtinėje Karalystėje fabrikuose GMP (geros gamybos praktikos)  kurie yra sertifikuotas EMA (Europos vaistų agentūros). Čia yra šio papildo ingredientai:

 • Capsimax milteliai – termogeninis riebalų degintojas, kuris padeda numesti svorio ir stabdo naujų riebalų ląstelių susidarymą
 • Chromo pikolinatas – būtinas mineralas, padedantis kontroliuoti potraukį cukrui ir angliavandeniams, todėl daug lengviau numesti svorio.
 • Kofeinas – suaktyvina riebalų deginimo procesą per termogenezę. Suteikia energijos, susikaupimo ir motyvacijos, reikalingos visai dienai.
 • Nopalas – daug aminorūgščių turintis apetitą slopinantis preparatas. Padeda sumažinti papildomą svorį dėl skysčių sulaikymo
 • L-karnitino fumaratas – aminorūgštis, padedanti kūno riebalus paversti energijos šaltiniu. Padeda kovoti su nuovargiu ir pavargimu dietos metu

Iš žmonių, kurie naudojo PhenQ lieknėjimo papildus atsiliepimai yra įspūdingi. Kai kurie žmonės praneša, kad per pirmąjį šio produkto naudojimo mėnesį numetė iki 5 kilogramų. Su puikiais atsiliepimais tiek iš vyrų, tiek iš moterų, šie lieknėjimo papildai, atrodo, veikia greičiau nei dauguma rinkoje esančių variantų.

PhenQ puikiai tinka vyrams ir moterims, kurie nori prarasti daugiau nei keletą kilogramų. Jei jums reikia prarasti daugiau nei 15 kilogramų  ir ieškote veiksmingo preparato, tada, PhenQ yra jums. 67 dienas galite išbandyti be rizikos, todėl galite drąsiai pirkti.

 • Pirkdami 2 buteliukus, gausite 1 nemokamai
 • Pirkdami 3 buteliukus, gausite 2  nemokamai
 • Efektyvūs svorio netekimo rezultatai iš kelių pusių
 • Pagaminta iš 100 % natūralių, vegetariškų ir veganiškų ingredientų
 • 67 dienų pinigų grąžinimo garantija

Užsakymai siunčiami iš prekės ženklo platinimo centrų Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje ir išsiunčiami per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo.

2) Trimtone: geriausias riebalų degintojas moterims

trimtone dezute

TrimTone yra riebalų degintojas moterims, skirtas riebalams deginti, apetitui mažinti ir medžiagų apykaitai spartinti. Geriausia TrimTone dalis yra ta, kad jis pagamintas iš 100% natūralių ingredientų, o tai reiškia, kad jam įsigyti nereikalingas joks receptas.

Šis preparatas veikia stimuliuodamas termogenezę organizme, paverčiant sukauptus riebalus energija, tiesiog paverčiant jūsų kūną riebalų deginimo mašina ir leidžiant deginti kalorijas net ir poilsio metu. Visą parą degindami užsispyrusius kūno riebalus, galėsite greičiau nei bet kada anksčiau pasiekti savo svorio metimo tikslus.

„TrimTone“ taip pat padeda kontroliuoti valgymą, naudodamas apetitą slopinančias sudedamąsias dalis. Geriau kontroliuodami savo potraukį, galėsite išvengti nereikalingų kalorijų ir sulieknėti.

„TrimTone“ didžiuojasi tuo, kad naudoja tik aukštos kokybės ingredientus, be užpildų ir nereikalingų ingredientų, kurių neįmanoma ištarti. Čia pateikiamas visas TrimTone veikliųjų medžiagų sąrašas:

 • Kofeinas (100 mg) – padeda deginti riebalus per termogenezę ir lipolizę.
 • Žaliosios kavos pupelės – mažina insulino kiekį, gerina medžiagų apykaitą ir degina riebalus
 • Žaliosios arbatos ekstraktas – padeda pagerinti medžiagų apykaitą ir hormonus, kurie padeda suskaidyti riebalines ląsteles
 • Rojaus grūdeliai – termogeninis augalas, deginantis riebalus, reguliuojantis cukraus kiekį kraujyje ir deginantis pilvo riebalus
 • Gliukomananas – apetitą slopinanti medžiaga, kuri ilgiau suteikia sotumo jausmą, mažina potraukį ir suvartojamų kalorijų kiekį.

Rekomenduojama TrimTone dozė yra viena tabletė kiekvieną rytą, užgeriant vandeniu prieš pusryčius. Ši dozavimo sistema yra daug patogesnė nei kitų vaistų, kuriuos reikia vartoti 3-4 kartus per parą. Kadangi jo sudėtyje yra nedidelė kofeino dozė, jis taip pat gali būti naudojamas kaip prieš treniruotę skirtas papildas.

Nesvarbu, ar ieškote ilgalaikio svorio palaikymo, ar svorio metimo pagalbos, kuri padėtų pasiekti geriausią kūną, „TrimTone“ yra vienas geriausių pasirinkimų rinkoje. Jei nesate patenkinti „TrimTone“ rezultatais, galite jį grąžinti per 100 dienų ir atgauti pinigus be jokių klausimų.

Šis lieknėjimo papildas yra puikus moterims, ieškančioms natūralaus riebalų degintojo, kuris veikia greitai. Aktyvų gyvenimo būdą gyvenančios moterys įvertins „TrimTone“ teikiamą papildomą energiją ir susikaupimą.

 • Pagaminta JAV
 • Greiti rezultatai, matomi vos po kelių savaičių
 • 100% natūralių ingredientų, be šalutinio poveikio
 • Efektyvus riebalų degintojas ir apetito slopintojas
 • 100 dienų pinigų grąžinimo garantija

Šis gaminys siunčiamas iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir yra pristatomas per 3-20 dienų.

Svarbi pastaba: šio prekės ženklo svetainė šiuo metu nėra išversta į lietuvių kalbą, tačiau galite lengvai užsisakyti per anglišką versiją – verta pasistengti!

3) „Keto Actives“: geriausias ketogeninės dietos papildas

keto actives buteliukas

„Keto Actives“ yra galingas dietinis preparatas, specialiai sukurtas padėti numesti svorio tose kūno dalyse, kuriose gali būti sunku sulieknėti laikantis dietų ar vartojant kitus vaistus ir medikamentus.

Pagamintas iš natūralių ir kruopščiai atrinktų ingredientų, jis idealiai tinka žmonėms, besilaikantiems ketogeninės dietos, ir suteikia daug naudos sveikatai ir svorio metimui, pvz:

 • Pagreitina medžiagų apykaitą
 • Mažina riebalų saugojimą
 • Mažina potraukį maistui ir alkį
 • Padidina energijos lygį

„Keto Actives“ paslaptis, suteikianti jums šią naudą, yra puikus galingų natūralių ingredientų derinys, esantis jo formulėje. Pagrindiniai iš jų yra šie:

 • ForsLean – Indijos dilgėlių šaknų ekstraktas (10 % forscolino) skatina riebalų skaidymą organizme ir liesos kūno masės palaikymą. 12 savaičių trukmės tyrimu įrodytas jo poveikis svorio mažėjimui, palyginti su placebo ingredientu.
 • CLA Clarinol – konjuguota linolo rūgštis padeda palaikyti reguliarų cholesterolio kiekį kraujyje. Be to, jis padeda sulieknėti kojoms ir sumažinti liemens ir klubų indeksą, net ir nesilaikant dietos ar fizinio aktyvumo. Tyrimas parodė, kad šis ingredientas ypač naudingas nutukimo kamuojamiems žmonėms, siekiant pagerinti jų sveikatą.
 • Kofeinas – šis ingredientas padeda padidinti koncentraciją ir ištvermę. Jis taip pat padeda sumažinti su treniruote susijusį nuovargį.
 • Karčiojo apelsino ekstraktas – tai ingredientas, gerinantis virškinimo sistemos veiklą, skatinantis lipidų apykaitą ir svorio kontrolę.
 • Juodųjų pipirų ekstraktas – padeda reguliuoti žarnyno judėjimą ir įsisavinti maistines medžiagas organizme.

Kapsulėje taip pat yra kitų išbandytų ir patikrintų ingredientų, tokių kaip Ashwagandha šaknų ekstraktas (kuris suteikia daugiau energijos), chromo (kuris pagerina makroelementų apykaitą) ir Capsicum ekstraktas (kuris pagerina virškinimo sistemą). Kapsulėje nėra nereikalingų užpildų.

Norėdami mėgautis šiais privalumais, paprasčiausiai vartokite po 2 „Keto Actives“ kapsules kasdien, užgerdami vandeniu.

Šis fantastiškas lieknėjimo papildas turi 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją po pristatymo datos, jei nesate patenkinti rezultatais, ir jų svetainėje yra keletas pasiūlymų ir nuolaidų, jei nuspręsite pirkti didesnį kiekį iš karto.

4) Garcinia Extra: geriausias supermaistas derinys

Garcinia Extra

„Garcinia Extra“ yra grynas, 100 % natūrali lieknėjimo papildas, kuri sujungia įspūdingas dviejų super maisto produktų savybes: Garcinia cambogia ir aviečių ketonus.

Šiame preparate esanti 60 % hidroksicitrinės rūgšties (HCA) garcinia cambogia daugiausia dėmesio skiria angliavandenių pavertimui glikogenu, o ne riebalais, o tai ne tik padės jums numesti svorio, bet ir palaikyti energijos lygį visą dieną.

Jei vis dėlto užsimanysite užkąsti, nesvarbu, ar tai būtų traškučių pakelis, ar šokoladas, taip pat pastebėsite, kad nesinorės tiek daug valgyti, nes glikogenas slopina hormonus, kurie sukelia alkio jausmą.

Jei to nepakanka, šis produktas taip pat padeda padidinti serotonino kiekį, kuris gerina savijautą ir mažina streso lygį.

Savo ruožtu aviečių ketonas skatina hormono adiponektino, kuris reguliuoja medžiagų apykaitą ir padeda organizmui greičiau atsikratyti sukauptų riebalų, kiekį.

Šis poveikio derinys yra tai, kas daro Garcinia Extra fantastišku lieknėjimo papildu.

Visi užsakymai Lietuvoje (ir likusiame pasaulyje) neturi jokių pristatymo išlaidų, taip pat turite 67 dienų laikotarpį grąžinti produktą ir atgauti pinigus, jei rezultatai neatitinka lūkesčių.

5) Forskolin 250: Geriausias riebalų degintojas vyrams

forskolin 250

Forskolinas 250 yra vaistažolių tabletė, kurios pagrindinis ingredientas, kaip rodo pavadinimas, yra forskolinas – natūralus atogrąžų Azijos augalo Cloeus forskohlii ekstraktas.

Tūkstančius metų naudojamas kaip vaistas nuo įvairių sveikatos problemų, naujausi tyrimai įrodė, kad jis taip pat yra veiksmingas svorio metimo produktas.

Forscolin 250 veikia keliais būdais, kad padėtų suskaidyti sukauptus riebalus naudojant termogeninį (šilumą gaminantį) procesą. Jis veikia skydliaukę, kad padidėtų medžiagų apykaita, ir tuo pačiu metu aktyvuoja biologinį pasiuntinį cAMP, kuris sukelia grandininę reakciją, pasibaigiančią lipolize – sukauptų riebalų išsiskyrimu ir sunaikinimu. Visa tai reiškia, kad sudeginama daugiau kalorijų, o tai reiškia, kad treniruočių režimas bus dar veiksmingesnis!

Dozė yra tik dvi tabletės per dieną, geriamos valgio metu. Paprastas atsakymas į jūsų svorio metimo problemas!

6) Proactol XS: Geriausias riebalų rišiklis

proactol xs

Proactol XS yra nauja ir patobulinta formulė gerai žinomo preparato  Proactol Plus, kuris buvo rinkoje jau keletą metų.

Jei niekada negirdėjote apie savo pirmtaką, Proactol XS yra riebalų rišiklis, o tai reiškia, kad jo pagrindinė funkcija yra surinkti riebalus, kuriuos įšvirkšite į savo mitybą, ir ištraukti juos iš organizmo, neleidžiant jiems būti saugomiems organizme.

Proactol XS yra kapsulės formos ir paros dozė yra šešios, po dvi prieš kiekvieną pagrindinį valgį.

Pagrindinė sudedamoji dalis yra chitozanas – natūralus itin daug ląstelienos turintis šaltinis, gaunamas iš vėžiagyvių, pavyzdžiui, omarų, krabų ir krevečių, kiautų.

Taip pat yra 67 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei rezultatai nėra tokie, kokių tikėtasi.

Dažnai užduodami klausimai

Ar lieknėjimo papildams reikia recepto?

Didžioji dauguma jų neturi, nes tai yra maisto papildai, kurių sudėtyje yra 100 % natūralių ingredientų ir kuriems nereikia recepto. Tačiau kai kurie iš jų,  geriausiai žinomi yra Alli ir Xenical (Orlistatas), kuriuos turi paskirti gydytojas. Jie paprastai vartojami nutukimo atvejais arba tais atvejais, kai yra didelė 2 tipo diabeto rizika.

Kur nusipirkti geriausius lieknėjimo papildus Lietuvoje?

Nors kai kurių svorio metimo tablečių galite rasti tokiose vaistinėse ir prekybos centruose, mūsų rekomenduojamų geriausių šių metų svorio metimo produktų šiose parduotuvėse nėra, o tik oficialiose jų svetainėse.

Ar lieknėjimo papildai turi šalutinį poveikį?

Didžioji dauguma – ne, nes paprastai tai yra 100 % natūralūs maisto papildai. Tačiau turėtumėte būti atsargūs su nežinomais prekių ženklais, kuriuose gali būti dirbtinių ingredientų, sukeliančių problemų. Taip pat svarbu paminėti, kad jei esate jautrūs kofeinui, turėtumėte rinktis produktą be jo ar kitų stimuliatorių.

Ar galiu vaistinėje nusipirkti lieknėjimo papildų?

Galite, tačiau galimybės yra ribotos ir gali būti ne pačios geriausios. Vaistinėje greičiausiai rasite maisto pakaitalų, kuriuos galėsite naudoti savo mityboje, tačiau nerasite daugumos rinkoje esančių svorio metimo tablečių, nes daugelis jų parduodamos tik oficialioje svetainėje.

Ar vartojant lieknėjimo papildus reikia laikytis dietos ir mankštintis?

Kai kurie vaistai gali duoti rezultatų nekeičiant mitybos ar fizinio aktyvumo, tačiau taip nutinka retai ir taip pat nerekomenduojama. Daug geresnių rezultatų pasieksite, jei derinsite svorio metimo preparatus su sveikesne mityba ir fiziniais pratimais. Pamatysite, kad ir jūsų sveikata jums padėkos!

Ar VVKT patvirtino lieknėjimo papildus?

lieknėjimo papildai priskiriami maisto papildams, todėl VVKT jų nepatvirtina. Tačiau jie privalo laikytis Europos Sąjungos direktyvų dėl maisto papildų ir yra kontroliuojami Mitybos ir maisto paslaugų direktorato.

Kokiais kriterijais remdamiesi renkamės geriausius lieknėjimo papildus?

lieknejimo papildu kriterijai

Norėdami palyginti tūkstančius rinkoje esančius lieknėjimo papildus, turėjome apibrėžti keletą palyginimo kriterijų. Čia pateikiama 12 kriterijų, kuriais vadovavomės atlikdami atranką:

# 1 Svorio netekimas: Šis kriterijus yra pagrįstas svorio procentais, kuriuos galite prarasti vartodami šiuos lieknėjimo papildus. Procentus (%), o ne kilogramus, naudojame todėl, kad numesti 10 kilogramų asmeniui, sveriančiam 80 kg, yra visai kas kita nei asmeniui, sveriančiam 105 kg. Taip galime gauti konkretesnius rezultatus, kurie parodo numatomą svorio sumažėjimą procentais (%).

#2 Vidutinis mėnesio svorio sumažėjimas: Nors vidutinis mėnesio svorio sumažėjimas nebuvo toks svarbus kaip riebalų sumažėjimo procentas (kriterijus Nr. 1), jis buvo dar vienas svarbus veiksnys priimant galutinį sprendimą. Apskaičiavome daugiau kaip 200 vartotojų vidutinį kiekvieno produkto svorio sumažėjimą, kad gautume skaičių, labai artimą tam, ko gali tikėtis bet kuris vartotojas, vartojantis produktus bent 1 mėnesį, nesvarbu, ar tai būtų apetitą slopinantys, riebalus deginantys, ar riebalus blokuojantys preparatai.

#3 Kokybės sertifikatas: Kitas svarbus kriterijus mums buvo patikrinti įvairius kokybės sertifikatus. Tai, be kita ko, sudedamųjų dalių kokybės sertifikatai ir FDA arba GMP patvirtintų laboratorijų (tarptautinių organizacijų, sertifikuojančių gamybos kokybę) sertifikatai. Į galutinį sąrašą įtraukti tik tie produktai, kurie turi sudedamųjų dalių ir laboratorijų kokybės sertifikatus, todėl galite būti tikri, kad gausite gerų, greitų ir saugių svorio netekimo rezultatų.

#4. Svorio palaikymas: dar vienas labai svarbus veiksnys. Viena iš dažniausių lieknėjmo papildų vartojančių žmonių baimių yra ta, ar nustojus vartoti juos jų svoris padidės. Nagrinėdami šį kriterijų turėjome galimybę išsiaiškinti, kurie svorio metimo papildai leidžia išlaikyti svorio kritimą ilgą laiką, net ir nustojus juos vartoti.

#5. Nauda sveikatai: Kai kurie lieknėjimo papildai dėl juose esančių būtinų vitaminų ir mineralų turi ir kitos naudos sveikatai (geresnė koncentracija, nuotaika, mažesnis cholesterolio kiekis ir diabetas, …). Nors tai ir papildoma, tačiau sveikatos gerinimas, kartu prarandant papildomus kilogramus, gali būti tik teigiamas.

#6. Trukmė (laikas, kol pasieksite rezultatų): Kai kuriuos lieknėjimo papildus reikia vartoti ilgą laiką, kad galėtumėte pamatyti reikiamus rezultatus. Nors tais atvejais, kai reikia numesti daug svorio, tai yra normalu (5-6 mėnesiai, jei esate nutukęs), tai nepateisinama tiems, kurie nori numesti tik kelis kilogramus. Taigi, dar vienas iš veiksnių, į kuriuos atsižvelgėme, buvo tai, kiek laiko preparatą reikia vartoti, kol pradėsite pastebėti jų svorio mažinimo poveikį.

#7. Saugumas ir šalutinis poveikis: Kadangi svorio netekimas yra naudingas jūsų sveikatai ir išvaizdai, negalite vartoti produktų, kurie kenkia jūsų sveikatai, nes sukelia neigiamą šalutinį poveikį. Daugelis rinkoje esančių maisto papildų nėra sertifikuoti ir gali būti pavojingi vartotojams. Mes pasirūpinome, kad būtų pasirinktos tik tokie papildai, kurie neturi jokio neigiamo poveikio jūsų sveikatai.

#8. Medicininių faktų tikrumas: patikrinome visus bandymus, publikacijas ir klinikinius tyrimus, susijusius su produktais ar sudedamosiomis dalimis, kad patikrintume prekių ženklų pateiktą informaciją, taip pat jų tikrumą ir statistinį rezultatų tikrumą (pavyzdžiui, patikrinome, ar tiriamojoje grupėje buvo pakankamai žmonių).

#9. Klientų atsiliepimai ir apžvalgos: Kitas svarbus kriterijus buvo patikrinti prekių ženklų „sąžiningumą“. Šiuo tikslu išanalizavome prekių ženklų atsiliepimus ir nuomones, kurias jie paskelbė savo svetainėse, taip pat savo svetainėje, socialiniuose tinkluose ir el. paštu kalbėjomės su šimtais klientų apie jų pasitenkinimą pačiais įvairiausiais produktais.

#10. Kaina: Nėra reikalo komentuoti, kodėl kaina yra svarbi. Visi žmonės nori taupyti pinigus ir vengti išlaidauti nereikalingiems dalykams. Nors tai nėra lemiamas papildų veiksmingumo ar saugumo kriterijus, mes atidžiai tikrinome, ar pirmiau išvardytų prekių ženklų kainos atitinka jų produktų formules.

#11. Pristatymas: kadangi didžioji dauguma vaistų ir lieknėjimo papildų gaminančių prekių ženklų nėra lietuviški, atsižvelgdami į labiausiai rekomenduojamų preparatų kriterijus, atidžiai tikrinome pristatymo į mūsų šalį ir kitas šalis logistiką.

#12. Popardaviminis aptarnavimas ir grąžinimo garantijos: Galiausiai, paskutinis kriterijus, į kurį atsižvelgėme, buvo popardaviminis aptarnavimas. Niekas nemėgsta ko nors pirkti ir neturėti galimybės prireikus susisiekti su pardavėju ir gauti daugiau informacijos, todėl labai svarbu turėti šį veikimo mechanizmą. Taip pat su šia paslauga susijęs dalykas, į kurį atkreipėme dėmesį, buvo pinigų grąžinimo garantijos, kurios ypač svarbios klientams, abejojantiems, ar išbandyti produktus.

Išvada

Esame tikri, kad būsite patenkinti rezultatais, jei pasirinksite vieną iš lieknėjimo papildų, kuriuos išvardijome aukščiau, nes jie visi parodė fantastiškus rezultatus įvairiems žmonėms, kurie siekė rasti savo idealų svorį ir pagerinti savo sveikatą.

Žinoma, yra ir kitų lieknėjimo papildų, kurie taip pat veikia, pavyzdžiui, gerai žinomas Phen375 (kartą laikytas geriausiu svorio metimo preparatu Lietuvoje), Alli ir Xenical, kurie reikalauja recepto, ir super maisto produktų, pavyzdžiui, acai, goji uogos, žalia kava, gliukomananas arba Afrikos mango, tarp kitų.

Tačiau šiame straipsnyje išvardyti lieknėjimo paildai yra tie, kurie šiuo metu siūlo didesnę sėkmės tikimybę, taip pat geresnes garantijas ir aptarnavimą tuo atveju, jei rezultatai nebūtų tokie, kokių tikėtasi.

Taip pat siūlome derinti papildų naudojimą su taisyklinga mityba ir mankšta, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

MyProtein papildai

0

Šiandien apžvelgsiu sporto mitybos papildų ženklą MyProtein. Jeigu iki šiol apie juos nieko nežinojai, tai dabar puiki proga susipažinti ir sužinoti daugiau naudingos informacijos.

MyProtein – tai sporto mitybos papildų ir drabužių gamintojas, siūlantis didelį pasirinkimą, įskaitant papildus, baltyminius miltelius, padidintų baltymų maisto produktus, bei užkandžius, taip pat vitaminus. Pradėjusi verslą Didžiojoje Britanijoje, greitai tapo populiariausia sporto papildų markė europoje. Šiuo metu užkariauja rinką USA ir kituose regionuose, bei siekia tapti geriausiu sporto papildų ženklu visame pasaulyje.

MyProtein unikalumas, tai yra labai prieinama kaina ir aukščiausia kobybė. Be to sporto papildų produktų pakuotė yra ne milžiniski buteliai, o maišelis, kuris neužima daug vietos, gali būti sulenktas ir laisvai tilps į tavo sporto krepšį.

Apačioje apžvelgsiu 4 sporto mitybos papildus į kuriuos tikrai verta atkreipti dėmesį:

MyProtein Impact Whey Protein

impact whey proteinas

Tai puikus produktas, kurį naudojau daugybę kartų šiais metais ir manau, kad tu tikraipuiki vertę už išleistus pinigus, tuo pačiu metu tai nuostabus produktas. Impact Whey proteinas tinka visiems tiems, kurie turi aktyvų gyvenimo būdą bei nori patenkinti kasdienius baltymų poreikius. Visai nesvarbu ar esate rimtas sportininkas ar tiesiog mėgėjas, Impact Whey Proteinas tai produktas kurį privalo turėti kiekvienas savo sporto rėžime. Tai yra todėl, kad jis atlieka svarbų vaidmenį raumenų augime bei atstatyme.

Kokia naudą duoda Impact Whey Protein?

 • ImpactWhey Protein tai produktas, kuris užtikrina, kad jūsų raumenys visą dieną gautu pakankamai baltymų.
 • Didelis šio produkto baltymų kiekis prisideda prie raumenų masės augimo ir palaikymo.
 • Galima pasirinkti virš 50 skonių

Viena porcija turi 103 kalorijas, 20 g baltymų, 4,5 g BCAA, įskaitant 2 g leucino. 


Aplankyk MyProtein Oficialią Svetainę >

MyProtein Kreatinmonohidratas

kreatino monohidratas

Kreatinmonohidratas tinka tiems, kurie ilgai ar intensyviai sportuoja, nesvarbu, artai būtų sporto salėje ar kitur. Tai viena iš labiausiai ištirtų kreatino formų pasaulyje, kuri buvo nuodugniai išbandyta  ir įrodyta keliuose tyrimuose, kuriuose dalyvavo tiek sportininkai, ir paprasti asmenys.

Kokia naudą duoda Kreatinmonohidratas?

 • Idealiai tinka jėgos reikalaujančiam sportui
 • Gali padėti stiprinti jėgą ir galią
 • Galimalengvai sumaišyti su vandeniu

Kada turėčiau naudoti Kreatinmonohidrata?

“Tam, kad pasiektum norimą rezultatą, rekomenduojame suvartoti 3g iškart po treniruotės, geriausia kartu su baltymų ir angliavandenių kokteiliu. Arba sumaišykite suvandeniu, nugriebtu pienu arba mėgstamomis sultimis ir išgerkite bet kadadienos metu”.

Šaltinis: https://www.myprotein.lt/sports-nutrition/kreatinmonohidratas/10530050.html

Sužinok daugiau apie Kreatinomonohidrata čia: MyProtein Kreatino Monohidrato Apžvalga

Aplankyk MyProtein Oficialią Svetainę >

MyProtein Extreme Gainer Blend

my protein extreme gainer blend

Puikus produktas turintis net 446 kalorijas vienoje dozėje. Šiame produkte taip pat yra 35g baltymų vienoje porcijoje, o tai prisideda prie liesos raumenų masės palaikymo ir augimo.

MyProtein Hard Gainer Extreme susideda iš 4 skirtingų baltymų šaltinių mišinių: išrūgų baltymų koncentrato, pieno baltymų koncentrato, hidrolizuotų išrūgų baltymų ir kalciokazeinato. Tad gauni daugybę baltymų, sudėtų į vieną gėrimą.

Kokia naudą duoda Extreme Gainer Blend?

 • Turi 446 kalorijas vienoje dozėje
 • 35g aukštos kokybės baltymų
 • Sudėtyje taip pat yra MCT, linų sėklų

Aplankyk MyProtein Oficialią Svetainę >

MyProtein Impact Diet Whey

impact diet whey

Impact Diet Whey sudėtyje yra unikalus mišinys sudarytas iš išrūgų baltymų ir pieno baltymų koncentrato, kartu su mažu angliavandenių kiekiu,gaunamu iš mažo glikemijos indekso angliavandenių.

MyProtein Impact Diet Whey turi daug papildomų ingredientų, tokių kaip žaliosios arbatos ekstraktas, acetil-L-karnitinas ir esterines riebalų rūgštis, kurios, yra naudingos, kai bando deginti kūno riebalus.

Impact Whey Proteinasyra gėrimas, kurį gali vartoti bet kuriuo paros metu, taip pat naudoti, kaip maisto pakaitalą. Tačiau pakeisti visus valgius tik šituo gėrimu tikrai nerekomenduojama. Geriausia naudoti kaip maisto pakaitalą, kai neturite laiko užkąsti ar pavalgyti, dirbant ar keliaujant, kai normaliai pavalgyti nėra galimybių.

Kokia naudą duoda Impact Diet Whey ?

Impact Diet Whey yra puikus produktas, jei nori padidinti dienos baltymų kiekį, tuo pačiu metu nevartodamas nereikalingų angliavandenių, riebalų ir kalorijų. Idealiai tinka tiems, kurie nori numesti svorį, sumažinti kūno riebalų kiekį, tuo pat metu išlaikyti ar padidinti raumenų masę.

 • Mažas angliavandenių kiekis, didelis baltymų kiekis
 • Sudėtyje yra ALCAR ir žaliosios arbatos ekstrakto
 • Lengva naudoti bei puikus skonis

MyProtein yra didžiulis sporto mitybos papildų ženklas , turinti daugybę produktų, o ne tik papildų, bet ir drabužių, aksesuarų ir daug daugiau.

MyProtein Kreatino Monohidrato Apžvalga

Kreatino monohidratas yra reklamuojamas kaip ekonomiškiausias maisto papildas rinkoje, pagal įgautą raumenų masę ir jėgą.

Kreatino monohidratas taip pat teigia, kad jis pagreitins riebalų šalinimo procesą ir kad tai yra pagrindinis maisto papildas sportui, kuris reikalauja didelio intensyvumo, staigių judesių, tokių kaip begikai ir sunkumų kilnotojai.

Teigiama, kad kreatinas idealiai tinka tiems, kurie nori pagerinti savo galią, jėgą, ir greitį.  Ar iš tikrųjų jis visko padeda pasiekti? Ar tai tik kalbos, taip pat, kaip dauguma papildų, kuriuos šiandien galima įsigyti? Šioje apžvalgoje aptarsiu, kaip veikia kreatino monohidratas, ir ar jis pateisina lūkesčius.

Kaip veikia kreatino monohidratas?

Kreatinas natūraliai randamas žmogaus kūne, taip pat maisto produktuose, pvz., gyvūninės kilmės medžiagose, nors dauguma denatūruojama gaminant maistą. Daugiau nei 90% kreatino, esančio mūsų kūne, randami raumenyse. Išsamūs tyrimai parodė, kad jis glaudžiai susijęs su baltymų ir energijos sinteze. Todėl logiška, kad didėjantis kreatino kiekis tavo organizme bus susijęs su baltymų sintezės padidėjimu ir energijos sinteze.

Tai tokie efektai, kurie gali padidnti raumenų masę, ir suteikti papildomą energijos kiekį, reikalingą papildomiems pakartojimams padaryti, kai tu pradedi jausti deginimą. Kūnas jautriai reaguoja į kreatino įplaukas po treniruotės, taigi vartojant kartu su angliavandeniais po treniruotės gaunamas didžiausias absorbcijos greitis ir greičiausias būdas pamatyti rezultatus.

Kreatino monohidrato privalumai

Kalbant apie reklamuotus papildo pažadus, aišku, kad kreatinas didina tavo jėgą ir greitį. Tu pastebėsi, kad, laikydamasis dozavimo nurodymų, kreatinas padeda pasiekti naujus asmeninius rekordus dirbant su svoriais, taip pat įgalina padidinti repeticijų skaičių. Būtent šis padidėjimas ištvermėje ir jėgoje padidina raumenų masę, o ne pats papildas.Tūkstančiai vartotojų, giria kreatino monohidratą, o jo nauda yra aiškiai matoma.

sunkumu kilnotojas

Vis dėlto naudos ir kainos santykis yra absoliučiai neprilygstamas jokio kito papildo rinkoje. Tik 5.49€ už 250g, kreatino monohidratas yra labai gera kaina. Reikia daug mažesnio kiekio, nei išrūgų baltymų papildų. Tereikia tik 20-30 g per parą, suskaidyti per 4-5 porcijas, o tai reiškia, kad tai tikrai užtikrina ekonomiškumą.

Trūkumai

Kreatino monohidratas, be abejonės, yra esminis produktas bet kuriam sunkumų kilnotojui. Tačiau yra keletas sričių, kuriose jis nepadeda. Pirmasis iš jų yra pažadas riebalų naikinimo potencialui. Yra šiek tiek per drąsu reklamuoti tai, kaip tiesioginį kreatino monohidrato poveikį, kadangi nėra įrodymų, kad jis padidina ar sumažina riebalų metabolizmą. Tai labiau susiję su kitais efektais, dėl kurių prarandami riebalai, o ne kreatinu.

Be to, yra tam tikri šalutiniai poveikiai. Jie visi yra nedideli ir gali būti sušvelninti didinant vandens suvartojimą. Kreatinas gali sutrikdyti jonų druskų ir vandens pusiausvyrą organizme, dėl ko gali atsirasti nuovargis ir lengva dehidratacija. Didinant vandens suvartojimą, hidratacijos lygis išlieka sveikas ir stabilus.

Išvada

Trumpai tariant, kreatino monohidratas yra labai svarbus visiems, norintiems pagerinti jų stiprumą ir greitį. Tačiau, jei ieškote riebalų pašalinimo papildo, tokie produktai kaip CLA tau tiks geriau.

Mano rekomenduojamas monohidrato kreatino pasirinkimas yra „MyProtein“ versija. Tai vienas iš pigiausių rinkoje esančių produktų ir turintis labai gerus atsiliepimus.

Dukano Dieta Greitam Svorio Metimui

0

Dukano dieta tai dieta, kuri yra padalyta į keturias fazes ir, pasak jos autoriaus, jau per pirmąją savaitę gali numesti apie 5 kg svorio.

Pirmajame dietos etape galima vartoti tik baltymus, o dietos trukmė priklauso nuo svorio, kurį nori prarasti.

Ši dieta buvo sukurta prancūzų gydytojo dr. Pierre Dukan ir yra visiškai paaiškinta jo knygoje: „Aš negaliu numesti svorio“. Tai yra geras pasirinkimas tiems, kuriems reikia greitai numesti svorio. Tačiau tai nėra dieta, pakeičianti valgymo įpročius. Paprastai visas greitai prarastas svoris gryš, tad paskui reikėtų laikytis mažesnių apribojimų dietą, kad išlaikytumėte norimą svorį.

Patikrinkite leidžiamus ir draudžiamus maisto produktus,  ir kaip veikia kiekviena „Dukano dietos stadijos.

Dukano Dieta Žingsnis Po Žingsnio

Norint sužinoti, kiek dienų turi laikytis kiekvienos dietos stadijos, dr. Dukanas siūlo:

Prarasti 5kg: 1 diena 1 etape;

Tiems, kurie nori prarasti nuo 6 iki 10 kg: 3 dienos 1 etape;

Prarasti nuo 11 iki 20 kg: septynias dienas pirmame etape.

Kitų stadijų trukmė skiriasi atsižvelgiant į individualų svorį, o vieninteliai saldainiai, kuriuos galima valgyti laikantis  šios dietos yra Dr Dukan nugriebto kiaušinio pudingas ir želatina be cukraus.  Štai žingsnis po žingsnio Dukan dieta

Dukano dietos 1 Etapas – Atakos Stadija

Pirmajame Dukano dietos etape leidžiama valgyti tik didelį kiekį baltymų. Angliavandenai ir saldainiai draudžiami.

Leidžiami maito produktai: liesa mėsa, kepta ant grilio, skrudinta arba virti be riebalų, virti kiaušiniai, rūkyta kalakutienos krūtinėlė, natūralus arba nugriebtas jogurtas, nugriebtas pienas, varškė. Tu visada turėtum valgyti šaukštą su pusę avižų sėlenų per dieną, kad numalšintum alkį ir 1 šaukštą Goji uogų,dėl jų organizmo valymo galios.

Uždrausti maisto produktai: visi angliavandeniai, tokie kaip duona, ryžiai, makaronai, vaisiai ir saldumynai.

Šis etapas trunka nuo 3 iki 7 dienų ir leidžia tau prarasti nuo 3 iki 5 kg.

Atakos Stadijos Meniu Pavyzdys

Atakos stadijoje maistas yra pagamintas tik iš maisto produktų, kurių sudėtyje yra daug baltymų. Taigi meniu gali būti:

Pusryčiai: 1 stiklinė nugriebto pieno arba natūralus jogurtas be riebalų + 1,5 šaukštai avižų sėlenų + varškė su kumpiu arba 1 kiaušinis su varške. Galima įpilti pieno į kavą, bet ne cukraus.

Rytiniss užkandis: 1 natūralus neriebus jogurtas arba varškė + 2 kumpio gabalėliai.

Pietūs / vakarienė: 250 g raudonos mėsos arba 3 keptos vištienos kepsniai su kumpiu arba krevetėmis.

Užkandis po pietų: 1 natūralus neriebus jogurtas arba 1 puodelis lieso pieno + 1 šaukštas goji uogų + 1 virtas kiaušinis arba 2 skiltelės tofu + 3 gabalėliai kumpio arba 1 sojos mėsainis + varškė.

Svarbu prisiminti, kad tau leidžiama valgyti daugiausia 2 kiaušinius per dieną.

2-asis Dukano Dietos Etapas – Kruizų Stadija

Antrasis dietos Dukano dietos etapas įtraukia kai kuriuos daržoves, tačiau vis tiek neleidžiama valgyti angliavandenių. Daržoves reikia valgyti žalias arba virti vandenyje su druska. Prieskoniai turėtų būti alyvuogių aliejus, citrina, žolėlės, pavyzdžiui, petražolės, rozmarinas.

Leidžiami maito produktai: pomidorai, agurkai, ridikėliai, salotos, grybai, salierai, šparagai, baklažanai ir cukinijos.

Uždrausti maisto produktai: maisto produktai, turintys daug angliavandenių, saldumynų ir vaisiai.

Šiame antrame etape 1 dieną turėtum valgyti tik baltymus. Kitą dieną baltymus + daržoves.  Ir taip turėtum pakartoti, kol baigsi 7 dienas. Dienomis, kai valgai tik baltymus, taip pat valgykit 1 šaukštą Goji uogų, o kitomis dienomis 2 šaukštus.

Kruizų Stadijos Meniu Pavyzdys

Turėtum sekti baltymų dienų atakos etapo meniu. Šiame meniu pateikiami valgio pavyzdžiai dienoms, kai valgsi baltymus ir daržoves:

Pusryčiai: 1 puodelis nugriebto pieno arba  natūralus jogurtas be riebalų + 1,5 šaukštai avižinių sėlenų + varškė su pomidoru arba kiaušinių ir pomidorų omletu.

Ryto užkandis: varškė + 2 kumpio gabalėliai.

Pietūs / vakarienė: 250 g mėsos pomidorų padaže su agurkų salotomis, salotomis ir baklažanais arba 2 lašišos griežinėliais grybų padaže + pomidorų salotos, cukinijos ir paprikos.

Užkandis po pietų: 1 natūralus jogurtas be riebalų + 1 šaukštas Goji uogų + varškė arba 1 virtas kiaušinis.

Dukano Dietos Trečias Etapas – Konsolidavimo Stadija

Trečiajame Dukano dietos etape, be mėsos ir daržovių, taip pat gali valgyti 2 porcijas vaisių per dieną, 2 pilno grūdo duonos ir 40 g porcijos bet kokio tipo sūrio.

Šiame etape taip pat leidžiama valgyti 1 porciją angliavandenių du kartus per savaitę, pavyzdžiui, rudieji ryžiai, pilno grūdo makaronai ar pupelės. Be to, gali valgyti 2 laisvus patiekalus, kuriuose galit valgyti bet kokį maistą, kuris jau buvo leidžiamas dietoje, kartu su taure vyno.

Leidžiami maito produktai: baltymai, daržovės, 2 vaisiai per dieną, rudoji duona, rudieji ryžiai, pilno grūdo makaronai, pupelės ir sūris.

Uždrausti maisto produktai: baltieji ryžiai, minkštųjų kviečių, makaronai ir visi kiti angliavandenių šaltiniai. Draudžiami vaisiai: bananai, vynuogės ir vyšnios.

Šis etapas turėtų trukti 10 dienų už kiekvieną 1 kg, kurį asmuo nori prarasti. Tai reiškia, kad jei nori prarasti papildomus 10 kg, šis etapas turėtų trukti 100 dienų.

Konsolidavimo Stadijos Meniu Pavyzdys

Konsolidavimo stadijoje maistas tampa mažiau ribojamas. Tu gali valgyti rudą duoną kasdien. Taigi meniu gali būti:

Pusryčiai: 1 stiklinė nugriebto pieno arba natūralus jogurtas be riebalų + 1,5 šaukštai avižų sėlenų + 1 riekelė pilno grūdo duonos su sūriu, pomidoru ir salotomis.

Ryto užkandis: 1 obuolys + 1 griežinėlio sūrio ir kumpio.

Pietūs / vakarienė: 130 g vištienos krūtinėlės su pomidorų padažu + rudieji ryžiai + žaliosios daržovių salotos arba 1 skardinė tuno su makaronais su pesto padažu + žalios daržovių salotos + 1 apelsinas.

Užkandis po pietų: 1 natūralus jogurtas be riebalų + 1 šaukštas Goji  uogų+ 1 riekelė pilno grūdo duonos su sūriu.

Dukano Dietos Ketvirtasis Etapas – Stabilizavimo Stadija

Ketvirtajame Dukano dietos etape rekomenduojama: vieną kartą per savaitę valgyti baltymų patiekalą, panašius į 1 fazę, kasdien užsiimti 20 minučių fizinių pratimų per dieną ir suvartoti 3 šaukštus avižų sėlenų per dieną.

Leidžiami maito produktai: leidžiama naudoti visų tipų maisto produktus, tačiau pageidautina, kad būtų pagaminti iš pilno grūdo maisto produktų ir 3 porcijos vaisių per dieną.

Uždrausti maisto produktai: niekas draudžiamas, jūs galite turėti įprastą mitybą.

Turi gerti ne mažiau kaip 2 litrus vandens per dieną, kad užtikrintum tinkamą žarnyno funkciją, taip pat atsikratai toksinų. Leidžiami kiti skysčiai: arbata, kavos be cukraus ar saldiklio.

Stabilizavimo Stadijos Meniu Pavyzdys

Stabilizacijos stadijoje gali turėti įprastą mitybą, pavyzdžiui:

Pusryčiai: 1 stiklinė nugriebto pieno arba natūralus jogurtas be riebalų + 1,5 šaukštai avižų sėlenų + 2 riekelės pilno grūdo duonos su sūriu.

Ryto užkandis: 1 kriaušė + 4 krekeriai ir 3 riešutai + 1 gabaliukas arbūzo.

Pietūs / vakarienė: 120 g jautienos + 4 šaukštai ryžių + 2 šaukštai pupelių + žaliosios salotos + 1 apelsinas.

Užkandis po pietų: 1 natūralus jogurtas be riebalų + 1,5 šaukštai avižų sėlenų + 4 pilno grūdo paskrudintos riekelės su ricotta sūriu.

Svarbu prisiminti, kad Dukano dieta yra ribojanti ir gali sukelti diskomfortą, galvos svaigimą ir silpnumą.

Airsnore – Priemonė nuo knarkimo

AirSnore yra revoliucinis produktas knarkimo gydymo rinkoje, kui iki šiol yra pagrindinė priemonė kurią rekomenduoju norint atsikratyt knarkimo.

Skirtingai nuo kitų prekių ženklų, AirSnore pasiūlytas sprendimas yra daugiau nei tiesiog burnos prietaiso naudojimas. Be įrodyto metodo, kuris tikrai veikia, jie taip pat prideda tam tikrų lašų, kurie padeda išvalyti jūsų kvėpavimo takus, kad būtų gauti dar geresni rezultatai.

Tai suteikia laisvą kvėpavimą, kad visą naktį galėtum ramiai miegoti, sumažindamas riziką, susijusią su knarkimu ir miego apnea.

Kaip AirSnore veikia ir kaip naudoti?

Taigi, kaip minėta anksčiau, Airsnore yra gana unikalus knarkimo gydymo sprendimas. Jei nuspręsi pasirinkti kombinuotą gydymą (rekomenduojama), tu gausi burnos prietaisą ir taip pat lašus.

AirSnore Kandiklis

„AirSnore“ kandiklis yra paprastas prietaisas gydyti knarkimui, kaip ir daugelis kitų, kuriuos galbūt girdėjai iš „Good Rorning Snore Solution“ arba „SnoreMeds“.

KANDIKLIS

Paprasta ir veiksminga, šis kandiklis šiek tiek pakels tavo žandikaulį, kad atidarytų viršutinius kvėpavimo takus. Tai reiškia, kad galėsi lengviau kvėpuoti naktį.  Pašalintas knarkimas užtikrins gilų miegą, tokio kokio kiekvienas nori.

Naudoti šį kandiklį yra labai lengva. Skirtingai nuo nepatogių alternatyvų, „AirSnore“ gali naudoti kiekvienas, nes jo dydis tinka visiems, nereikalaujant, kad jis būtų sumontuotas su stomatologo pagalba, ar po ilgų bandymų ir klaidų.

Ji tiesiog įsitvirtina į vidinę burnos dalį, kuri užtikrina, kad tinka kiekvienam asmeniui.

„AirSnore“ lašai

Lašai, kuriuos gali įsigyti ir atskirai (pakartotiniam naudojimui) arba per Combo pasiūlymą, yra tai, kas daro šį produktą tokį patrauklų ir kitokį nei bet kuris kitas rinkoje.

Aš turiu galvoje, viskas gerai, kad miegant sumažins ir sustabdys knarkimą. Bet kas atsitiks, jei atsiras peršalsi, atsiras kosulys, sinusitas, krūtinės ląstos infekcija ir tt? Tu kenti, nes negali miegoti.

Iš tiesų, tavo knarkimas tik blogėja, nes tavo kvėpavimo takai yra užblokuoti.

LASAI

Tu visada gali naudoti paracetamolį arba ibuprofeną, tačiau vienas dalykas, kurį tu galbūt nežinai yra tai, kad tie vaistai, leidžiantys tau geriau miegoti, gali pabloginti knarkimą, nes jie atpalaiduoja kaklo raumenis.

Kita vertus, „AirSnore lašai“ turi specialų natūralių aliejų mišinį, kuris žinomas dėl jų raminančių ir antiseptinių savybių, kurios leis tau geriau miegoti ir neknarkti.

Galiausiai šis produktas išvalys tavo kvėpavimo takus ir palengvins kvėpavimą. Naudojant kartu su kandikliu, tai užtikrins tobulą visos nakties miegą (be jokio knarkimo)).

Jei nori naudoti „AirSnore  lašus“, tiesiog patrink šiek tiek ant krūtinės, kaklo ir po šnervėmis prieš eidamas miegoti.

Ar „AirSnore“ turi kokių nors šalutinių poveikių?

Visiškai jokių.

Dėl akivaizdžių priežasčių kandiklis šalutinio poveikio neturi, tačiau laikyk jį visados švarų, kad padidintum produkto higieną ir jo gyvenimo trukmę.

Ar „AirSnore“ turi kokį nors sertifikatą?

„AirSnore“ kandiklį gamina ir tiekia vienas iš pirmaujančių tiekėjų knarkimo gydymo industrijoje.

Šie įrenginiai atitinka aukščiausius standartus ir yra visiškai patvirtinti FDA (Maisto ir vaistų administracija – JAV sveikatos ir žmogaus teisių departamento federalinė agentūra), taip pat atitinka GMP standartus (geros gamybos praktikos).

Privalumai ir trūkumai

Privalumai:

 • Unikalus sprendimas rinkoje (kandiklis + lašai).
 • Pagaminta GMP sertifikuotose patalpose.
 • AirSnore lašai pagaminti iš 100% natūralių produktų.
 • „AirSnore“ klientų aptarnavimas yra gerai žinomas ir naudingas
 • Lengva naudoti ir patogūs dėvėti.
 • Pridedama didžiulė 60 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Puiki kaina su nuolaidomis.
 • Nemokamas pristatymas

Trūkumai

Nėra ko paminėti.

Ar reikia recepto?

Ne visi. „AirSnore“ nereikalauja recepto.

Kur nusipirkti AirSnore?

AirSnore“ galima įsigyti tik per oficialią svetainę.

„AirSnore“ kandiklis – 44.95 EUR

„AirSnore lašai“ – 39.95 EUR

„AirSnore Combo“ (rekomenduojama) – 84.95 EUR

Impreskin – Senėjimą Stabdantis Kolageno Maisto Papildas

Ar žinai pirmuosius senėjimo požymius? Pavargęs veidas, raukšles aplink akis ir kaktą? Tai yra požymiai ir senstant visi juos pajusime. Laiko trukmė, stresas, greitas gyvenimas, bloga mityba kiekvienas veiksnys prisideda prie odos būklės pablogėjimo.

Impreskin gali tapti išsigelbėjimo priemonė visam šitam blogiui! Įmanoma turėti jauną ir sveiką išvaizda be chemikalų ir gydymo! Šis kolageno maisto papildas padidina kolageno gamybą, kuri yra atsakinga už raukšles ir odos stangrumą. Tai leis jūsų odai atgauti savo spindesį, tvirtumą ir jaunatvišką išvaizdą. Tai natūralus odas patempimas, kuris pašalins raukšles ir padės kuo ilgiau išsaugoti jauną odą.

Kas Yra Impreskin?

Impreskin maisto papildas

Impreskin – Senėjimą stabdantis kolageno maisto papildas, kuris pašalina senėjimo požymius be jokio gydymo, veikia kaip natūralus botoksas.

Tai gali pasirodyti keista, tačiau dėl unikalaus sudėties, išbandytos laboratorijoje, šis priedas leidžia sustabdyti odos senėjimo procesą, veikiantį kaip veido plastinė operacija – tik tai, kad jis natūralus ir nereikalauja jokių vizitų į estetines medicinos įstaigas.

Impreskin buvo sukurtas atlikus daugybę klinikinių tyrimų, per kuriuos buvo patikrinta, kaip vyksta šis sudėtingas odos senėjimo procesas, dėl kurio jūsų oda praranda elastingumą. Nustatyta, kad turėtum pradėti padėti savo odai iš vidaus.

Šis maisto papildas kovoja su odos senėjimo požymiais, pvz., raukšlėmis po akimis, suglebusia oda, mimikos raukšlėmis, odos elastingumo ir blizgesio praradimu, veido patinimu ir atkuria jauną spinduliuojamą išvaizdą.

Tyrimai rodo, kad „Impreskin“ šiuo metu yra pats veiksmingiausias būdas kovoti su odos senėjimo požymiais!

Kam Impreskin Yra Skirtas?

Impreskin yra maisto papildas skirtas raukšlėms ir odos sutrikimams, atsiradusiems dėl amžiaus ar neįprasto gyvenimo būdo. Priedas skirtas visiems žmonėms, kurie nori atsikratyti raukšlių ar jas sumažinti.

Šios tabletės yra puikus sprendimas tiems, kurie plastinę operaciją laiko pernelyg dideliu iššūkiu.

Impreskin veikia natūraliai ir yra visiškai saugus. Gali juos naudoti savo namuose patogiai – atsargiai ir nuo nereikalingų išlaidų ar ilgos reabilitacijos.

Klinikiniai tyrimai, atlikti daugiau nei 300 moterų grupėje, parodė, kad jau po 3 mėnesių vartojant šį maisto papildą odos būklė pagerėja. Beveik 95% apklaustų moterų pastebėjo aiškų raukšlių pašalinimą ir odos senėjimo pašalinimą.

Impreskin Privalumai

1 # Padidina kolageno gamybą

Padidėjęs kolageno gamybos kiekis neleidžia susidaryti naujoms raukšlėms. Štai kodėl produktas yra taip vertinamas tarp vartotojų, nes be to, kad padeda pašalinti esamus odos pažeidimus, jis taip pat blokuoja naujų atsiradimą.

2 # Išlygina raukšles

Reguliariai naudojant „Impreskin“ gerina odos tvirtumą ir sumažina raukšles. Dėl to tu gali pasiekti lygios odos poveikį be brangios ir rizikingos plastinės operacijos.

3 # Regeneruoja ir drėkina gilius odos sluoksnius

Papildomos maistinės medžiagos drėkina jungiamąjį audinį po oda. Dėl to oda tampa minkšta ir lygi, o veidas atrodo pailsėjęs.

4 # Pagreitina odos atsinaujinimą

Išbandytas antioksidantas pasiekia pagrindinę problemą- kovoja su laisvaisiais radikalais ir padeda daug greičiau atnaujinti epidermį ir atkurti sveiką odos pusiausvyrą.

Impreskin Sudėtis

 • D-alfa-tokoferolis – gaunamas iš vitamino E. Jo užduotis yra pagerinti odos elastingumą, taip pat pagreitinti epidermio regeneraciją. Medžiaga taip pat padeda didinti kolageno gamybą.
 • Dilgėlių ekstraktas – sudėtyje yra vitamino K, flavonoidų, taninų ir geležies. Ekstrakte esančios veikliosios medžiagos padidina odos elastingumą ir tiesiogiai veikia poodinio audinio mitybą.
 • Hidrolizuotas kolagenas – pagreitina epidermio regeneraciją ir žymiai pagerina odos kokybę.
 • L-askorbo rūgštis – tai antioksidacinis preparatas, pašalina laisvuosius radikalus ir padidina jungiamojo audinio stabilumą.

Kaip Naudoti Impreskin?

Kad  pasiektum geriausių rezultatų, gerk 2 tabletes per dieną 30-90 dienų. Tačiau raukšlių pašalinimas, nors ir įmanomas ir realus, vis dėlto yra laipsniškas ir daug laiko reikalaujantis procesas. Todėl 3 mėnesiai tablečių vartojimo trukmė yra tinkama tokio gydymo trukmė. Viename butelyje yra 60 kapsulių, kurių pakanka 30 dienų.

Pirmos šio maisto papildo vartojimo savaites padės pastebėti pirmuosius rezultatus. Oda taps pastebimai atjauninta ir tikrai stipresnė. Tada galėsi pamatyti, kaip „Impreskin“ pašalina senėjimo požymius, leidžiančius tau vėl atrodyti ir jaustis gerai bei patraukliai.

Ar Impreskin Turi Kokių Nors Šalutinių Poveikių?

Klinikinė „Impreskin“ formulė nesukelia jokio šalutinio poveikio – tik teigiamą poveikį. Dėl reguliaraus naudojimo tavo oda ženkliai atsigaus, greičiau regeneruosis ir atgaus jaunesnę išvaizdą, dėl kurios raukšlės pastebimai išnyks o kartu ir drėkins odą.

Vartotojų Atsiliepimai

vartotoju atsiliepimai impreskin
vartotoju atsiliepimai impreskin
vartotoju atsiliepimai impreskin

Kur Galėčiau Nusipirkti Impreskin?

Šį priedą galite įsigyti gamintojo svetainėje. Ji siūlo nemokamą siuntimą, kuri turėtų jus pasiekti per kelias darbo dienas. Produkto kaina priklauso nuo pakuotės dydžio – kuo didesnė pakuotė, tuo didesnė nuolaida.

Pratimai Pilvo Presui, Kuriuos Gali Atlikti Namuose

0

Norėdamas sustiprinti pilvo raumenis, turi atlikti pratimus, kurie sustiprina  liemens raumenis (core muscles),  be to, iki minimumo sumažinti pilvo srities riebalų kiekį, nes pilvo raumenys yra maža raumenų grupė ir pilvo presas yra matomas, tik kai pilvas neturi riebalų.

6 Pratimai Pilvo Presui Kuriuos Gali Atlikti Namuose

V Formos Pilvo Preso Pratimas

Atsigulk ant grindų, aukštyn kojomis ir šiek tiek pakelk kojas. Ištiesdamas rankas, pakelk nugarą nuo grindų, kaip parodyta paveikslėlyje. Lėtai atlik 3 serijas po 8 pakartojimus, įtempiant pilvo raumenis ir pasirūpinant, kad nepatemptum kaklo.

Pilvo Preso Pratimas Su Pakeltom Kojom

Pilvo preso pratimas su pakeltom kojom

Atsigulk ant grindų pilvu į viršų, pakelk tiesias kojas. Tiesiant rankas į priekį, pakelk nugarą nuo grindų, kaip parodyta paveikslėlyje, ir lik tokioje padėtyje iki 15 sekundžių. Pakartok šį pratimą 3 kartus.

Pilvo Preso Apatinės Dalies Pratimas Su Ištiesta Koja

Pilvo preso apatinės dalies pratimas su ištiesta koja

Atsigulk ant grindų, pilvas į viršų, pakelki abi kojas į viršų. Tada sudėk rankas už galvos. Sulenk kairią koją ir pakelk nugarą, tol kol tavo dešinė alkūnė pasieks sulenktą kairią koją ( kaip parodyta paveikslėlyje). Tada ištiesk kairiają koją ir sulenk dešinę. Pakelk nugarą tol kol kairė alkūnė pasieks dešinę koją. Lėtai atlik 3 serijas po 8 pakartojimus.

Pilvo Preso Pratimas Su Klubų Pakėlimu Ant Kamuolio

Pilvo Preso Pratimas Su Klubų Pakėlimu Ant Kamuolio

Gulėdamas ant žemės, padėk pėdas ant Pilate kamuolio ir pakelk liemenį , taip kad kamuolys nepradėtų riedėti. Lėtai atlik 3 serijas po 8 pakartojimus.

Pratimas “Lenta“ Su Kamuoliu

Pratimas “Lenta“ su kamuoliu

Šiam pratimui atlikti, turi likti tokioje padėtyje, kaip parodyta paveikslėjyje ir tuo pačiu metu lenkti kelius, pristumiant kamuolį arčiau liemens, bet nepajudinant rankų. Turėtum atlikti 3 serijas po 8 pakartojimus, labai atsargiai ir lėtai.

Pratimas Burlientė Su Dviem Atramomis

Pratimas burlientė su dviem atramomis

Šis pratimas – stovėti tokioje padėtyje, kuri parodyta paveikslėlyje. Išbūkv tokioje padėtyje tiek kiek gali, ir nebūtina išstovėti ilgiau nei 2 minutes. Turėtum atlikti 3 serijas.

Patarimai, Kaip Sustiprinti Pilvo Presą

Puikus patarimas,kaip sustiprinti pilvo presą yra laikytis sumažinto kaloringumo dietos, ir praktikuoti aerobikos pratimus, pavyzdžiui, bėgiojimas, siekiant padidinti kalorijų deginimą ir skatinti pilvo riebalų deginimą. Bet, kad suformuotum pilvo presą yra labai svarbu daryti pilvo preso pratimus, kelis kartus per savaitę, taip pat valgyti maistą, kuriame gausu baltymų, nes jie skatina raumenų hipertrofiją.

Be to, kovos menai taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori suformuoti pilvo presą, ir didinti ištvermę bei fizinę jėgą.

Gera laikysena taip pat yra labai svarbu, kad išlaikytum plokščią pilvą, nes kai stuburas, klubai ir pečiai yra gerai suderinti, pilvo raumenys sugeba geriau išlaikyti organus tinkamoje pozicijoje.

Geriausi papildai apetitui mažinti

Iššūkis sumažinti apetitą yra pagrindinė daugelio žmonių svorio prieaugio priežastis. Žinoma, kadangi apetitą kontroliuoti yra sunku nenuostabu, kad nutukusių žmonių skaičius nuolat auga.

Be to, sparčiai augantis greito maisto pasirinkimas pastaruoju metu dar labiau pablogino padėtį. Tačiau, nepaisant sunkumų, yra keletas maisto papildų, kurie yra sukurti tam, kad žmonės galėtų kontroliuoti savo apetitą.

Tokie maisto papildai apetitui mažinti yra ne tik veiksmingi trumpam, bet ir labai padeda kintančiam gyvenimo būdui.

Geriausi papildai apetitui mažinti

1) PhenQ

phenq

# 1 iš 3 geriausių apetitą slopinančiųjų sąraše yra „PhenQ“ – maisto papildas, kuris sukėlė audrą svorio netekimo tablečių pramonėje.

Būdamas revoliuciniu produktu, šis maisto papildas paverčia svorio netekimą lengva užduotimi.

Suderinus keletą stipriausių natūralių ingredientų su unikalia formule šis produktas ne tik suteikia vieną ar du, bet keturis skirtingus svorio metimo būdus.

Beje, priežastis, dėl kurios mes pavadinome „PhenQ“ kaip revoliucinį produktą, yra dėl jo, kaip jis skatiną svorio mažėjimą.

Po daugelio metų tyrimų ir patirties, produkto kūrėjai sugebėjo sugalvoti patentuotą formulę, kuri jungia kelių svorio netekimo papildų poveikį į vieną tabletę, todėl gali pasiekti svorio mažėjimą keliais skirtingais būdais:

 • Apriboja tavo apetitą
 • Degina riebalus
 • Riebalų susidarymo blokavimas
 • Energijos lygio padidinimas

Kaip matyti iš aukščiau pateikto aprašymo, „PhenQ“ yra lieknėjimo papildas, kuris visiškai pakeitė svorio metimą .Nors kiti produktai orientuojasi į vieną ar du svorio mažinimo proceso aspektus, PhenQ užtikrina visapusišką patirtį visais lygmenimis. Be to, kadangi visi ingredientai yra natūralūs, šis priedas yra visiškai saugus vartojimui.

Sužinoki daugiau apie PhenQ čia: PhenQ apžvalga – tabletės lieknėjimui su kelių svorio metimo papildų galia

2) Proactol XS

Proactol XS kaip riebalų rinkimo priemonė ir apetito slopintuvas yra maisto papildas, kuris padeda pagerinti svorio netekimą ir kovoti su alkiu.

Šis produktas, kuriame yra labai stiprūs ir visiškai natūralūs ingredientai, turi ilgametę patirtį ir mokslinius tyrimus, kurie vartotojui suteikia visapusišką svorio metimo procesą.

„Proactol XS“ yra atnaujinta senojo „Proactol Plus“ versija, garsi svorio metimo priemonė, kuri turi didelę klientų bazę. Su nauja Proactol XS, gamintojas patiekė gaminį į visiškai kitokį lygį ir padarė jį dar geresniu nei jo pirmtakas.

Kaip veikia Proactol XS?

Kaip minėjau anksčiau, „Proactol Plus“ yra riebalų rinkiklis, kuris siūlo svorio mažinimą, sumažinant riebalų absorbciją organizme. Iš karto, kai paimsite pirmąją piliulę, produktas sukels magišką poveikį, pritvirtindamas save prie riebalų ląstelių ir užkirsdamas kelią virškinimo sistemai.

Remiantis keliais tyrimais, produktas parodė gebėjimą sumažinti riebalų absorbciją iki 28%. Be to, taip pat mažina apetitą.

Daugiau informacijos apie šį produktą rasi perskaitęs Proactol XS apžvalga

3) CapsiplexCapsiplex

Capsiplex yra labai populiarus lieknėjimo papildas Anglijoje po to, kai daugelis įžymybių naudojo jį, kad numestų svorio.

Teigia, kad sudegins iki 278 kalorijų vienoje porcijoje, Capsiplex naudoja unikalias formulės savybes, kad padarytų svorio metimą, apetito slopinimą ir riebalų deginimą lengvu procesu.

Nors tai visai neseniai atsiradusi formulė, Capsiplex yra pirmasis maisto papildas, kuris sėkmingai panaudojo naudingasiais Capsicum savybes. Ingredientą, kuris yra išgaunamas iš pipirų.

Nors mokslininkai jau seniai žino naudingasias Capsicum savybes svorio metime, reikia suvirškinti didelius kiekius ingrediento, kad būtu deginami riebalai. Tai reiškė, kad nei vienas gamintojas negalėjo pasiekti efektyvaus produkto remiantis šiais ingredientas.

Tačiau ekspertai, kurie pagamino Capsiplex, sugebėjo įtraukti Capsicum į savo formulę ir išlaikyti poveikį su minimaliu ingrediento kiekiu, kuris leidžia vartotojui nevartoti daugiau nei įprasta (dvi tabletės per dieną) ir užtikrina, kad produktas yra 100% saugus vartojimui.

 • Pagreitina metabolizmą
 • Mažina apetitą
 • Degina riebalus

PhenQ apžvalga – tabletės lieknėjimui su kelių svorio metimo papildų galia

PhenQ – tai unikalios tabletės lieknėjimui, kurios turi daugybę svorio metimo papildų galios. Tai tabletė, kuri daugiausia dėmesio skiria ne vienai svorio programos daliai, bet praktiškai atkreipia dėmesį į holistinį būdą. Norint pasiekti norimą idealią kūno formą, turi sukurti sistemą, kuri veiktų  skirtingas problemos aspektų. Ir tai yra kažkas unikalaus, ko neturi visos kitos tabletės lieknėjimui ir  svorio netekimui.

Beveik 200 000 patenkintų klientų tapo laimėtojais, kalbant apie pasiektus rezultatus, kuriuos PhenQ turi pasiūlyti. Negalime paneigti to, kad PhenQ nebuvo ilgai rinkoje, palyginti su kitais svorio papildais, tačiau tik per trumpą laiko tarpą ji padėjo beveik 200 000 klientų pasiekti idealų kūną, apie kurį jie svajoja.

Kas nutiktų, jei kūnas, apie kurį ilgai svajojate, taptų realybe?

PhenQ yra šiuolaikiškos galingos tabletės lieknėjimui, kurios sujungia keletą svorio netekimo pranašumų, padedančių jums pasiekti tinkamą ir seksualų kūną, kurio visada norėjote. Tai nepaprastos tabletės lieknėjimui, kurios yra pritaikytos, kad suteiktų jums puikių rezultatų, palyginti su kitomis tabletėmis. Be to, jos taip pat degina riebalus jūsų kūne ir atskleidžia natūralų kūno grožį. Tai sustiprina sveiką mitybos įprotį, slopindamas jūsų apetitą ir sumažindamas nereikalingas kalorijas.

PhenQ blokuoja riebalų kaupimąsi, kad padėtų išvengti svorio padidėjimo. Tai padidina energijos lygį, taip pat pagerina nuotaiką. Be to, pašalina poreikį užkandžiauti ir atveria kelią svorio metimo programai be rūpesčių. Šis stebuklingas papildas yra aukštos kokybės, patvirtintas FDA ir GMP. Jis gaminamas tik Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Jungtinėje Karalystėje.

Kokie PhenQ privalumai, išskyrus svorio praradimo galią?

Jei per 60 dienų laikotarpį nieko neįvyks, bendrovė siūlo pinigų grąžinimo garantiją. Taip pat, kai įsigysite dideliais kiekiais, galėsite sutaupyti daug pinigų. Be to kompanija siūlo nemokamą produktų pristatymą.

PhenQ yra labai paprasta naudoti. Kiekvienas butelis susideda iš 60 kapsulių, kurį galite įsigyti net ir be recepto.

Kaip PhenQ padeda prarasti svorį?

Phenq padeda prarasti svori
 • PhenQ sudegina sukauptus ir saugomus riebalus. Jis paspartina riebalų deginimo procesą. Tai daroma pagreitinant medžiagų apykaitą ir termogeninį greitį, kad atskleistų seksualų, sveiką ir liekną kūną. Šiuo metodu, svorio kritimas dabar pasiekiamas greitai ir lengvai.
 • PhenQ užkerta kelią riebalų atsiradimui. Jame yra natūralių ingredientų, kurie gali praktiškai padėti užblokuoti naujų ir saugomų riebalų gamybą. Tai reiškia, kad jums nereikės nerimauti dėl svorio priaugimo.
 • PhenQ turi galią slopinti jūsų apetitą, nes jis taip pat lengvai degina kalorijas kaip „ABC“. Jis keičia jūsų apetitą ir neleidžia persivalgyti. Noras užkandžiauti taip pat laikomas praeities daiktu, nes tiesiog neleidžia tau galvoti apie maistą.
 • Padidina jūsų energiją. Taip, kad tarsi jūsų kūno baterijos yra įkraunamos su energiją didinančių ingredientų mišiniu, pritaikytu siekiant išvengti nuvargusio kūno, kurį sukelia dieta. Jo dėka esate visada aktyvus ir pasiruošęs savo kasdienybei.
 • Padeda išlikti geros nuotaikos. Yra žinomas faktas, kad kalorijų deginimas gali sugadinti nuotaiką nuo puikios iki nulio. Taip pat leidžia jaustis kaprizingai ir neramiai. Bet niekada daugiau nesujausk blogai! „PhenQ“ sugeba pagerinti tavo nuotaiką naudodamas savo komponentus, užtikrindamas jog dieta nesugadins tavo nuotaikos.
 • Sumaišydamas visus svorio netekimo pranašumus į vieną super lieknėjimo tabletę, PhenQ padaro svorio metimą be galo lengvu. Be to, taupo laiką ir pinigus.

Kuo PhenQ skiriasi nuo kitų lieknėjimo papildų?

PhenQ butelis

Kitose lieknėjimo tabletėse rasi kai kurias jo sudedamąsias dalis. Tačiau PhenQ yra neįprastas šių sudėtinių komponentų mišinys su mūsų bandytu ir išbandytu slaptu ingredientu, kuris suteikė laisvę sukurti daug galingesnį, veiksmingesnį produktą. Jis suteikia jums greitą bei puikų riebalų deginimo rezultatą, palyginti su kitais.

Naudodama aukščiausią kokybę, natūralius ingredientus ir patvirtindama su GMP ir FDA, ši nuostabi tabletė ne tik ištirpdys riebalus tavo kūne, bet ir pavers tavo kūną tvirtu ir lieknu, neprarandant sveikatos.

PhenQ sukurta naudojant naujausius mokslinius tyrimus. Jis pagreitina jūsų medžiagų apykaitą ir padidina jūsų organizmo termogenezę, leidžiančią deginti riebalus daug greičiau. Savo ruožtu tu taip pat gausi savo svajonių kūną.

Šios tabletės lieknėjimui tampa geresnės ir geresnės. Greitas metabolizmas reiškia, kad padidės šilumos gamyba. Kad šiluma būtų gaminama, jūsų kūnas degina kalorijas.

Gaukite savo svajonių kūną saugiai ir greitai!

PhenQ – tai  unikali ir stipri lieknėjimo tabletė, kuris praktiškai padės jums pasiekti tai, ko kiti tik tikisi. Tau nereikės nerimauti dėl to, kad kada nors vėl priaugsi svorio.

PhenQ ya išbandyta ir pagrįsta mokslu. Intensyvūs klinikiniai tyrimai atskleidė PhenQ sugebėjimą sumažinti kūno svorį ir atkreipti ypatingą dėmesį į kūno riebalus. Jis net gali padidinti tavo raumenų masę. PhenQ yra vienas iš geriausių būdų, kaip sudeginti nereikalingas kalorijas tavo kūne. PhenQ palyginus su kitais produktais nustatyta, kad žmonės naudojantys PhenQ neteko daugiau kaip 7% savo kūno riebalų masės arba 4% viso kūno svorio. Paprasčiau tariant, kūno raumenų masė irgi padidės beveik 4 proc.

PhenQ Sudėtis

PhenQ sudetis

PhenQ, palyginti su kitais lieknėjimo papildais, visapusiškai tikras apie savo turinį ir formulę. Bendrovė naudoja tik 100% saugius ir natūralius ingredientus, ir tu tai gali pamatyti  kompanijos pagrindiniame tinklalapyje. Taip pat gali peržiūrėti žemiau pateiktą tablečių etiketę, kad pamatytum sudėtį. Kadangi PhenQ sudėtyje nėra elemento, pavadinto „phentermine“, nereikia gauti recepto, kad įsigytum šį papildą.

Capsimax Milteliai

Tai yra elementų mišinys, tokių kaip niacinas (vitaminas B3), capsicum, kofeinas, piperinas. Jie sudaro Capsimax miltelių riebalų naikinimo jėgą. Tiek piperinas, tiek daugiau žinomas kaip juodieji pipirai ir pipiramžių pipirai, turi stiprių termogeninių savybių. Tai gali padėti tonizuoti, padidinant kūno šilumą ir pagreitinant jūsų medžiagų apykaitą. Pagerinus termogenezę, abu šie komponentai suteikia jums laisvės deginti daugiau kūno riebalų. Remiantis klinikiniais tyrimais, piperinas gali netgi sugebėti nutraukti naujų riebalų ląstelių kaupimąsi.

Keli klinikiniai tyrimai parodė, kad „capsicum“ pranašumai dėl svorio praradimo, taip pat kiti duomenys rodo, kad šis natūralus elementas gali sukelti kliniškai reikšmingą svorio sumažėjimą.

Chromijos Pikolinatas

Svarbus natūralus mineralas, randamas daržovėse, mėsoje ir pilno grūdo produktuose. Chromas padeda sumažinti tavo norą valgyti angliavandenius ir cukrų, padėdamas tavo sistemai kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Kai vartoji maisto produktus, kurių sudėtyje yra daug cukraus, pavyzdžiui, angliavandenių, cukrus absorbuojamas į kraują. Tada perkelia į tavo ląsteles ir paverčia energija, kuri bus naudojama tavo kasdieniame gyvenime. Kai ląstelės turi pakankamą cukraus kiekį, tu neturi poreikio užkandžiauti. Chromas vaidina labai svarbų vaidmenį padėdamas ląstelėms absorbuoti pakankamą kiekį cukraus, o tai tiesiog reiškia, kad pajausi cukraus ir angliavandenių potraukio sumažėjimą ir tai palengvins svorio metimo procesą. Kornelio universiteto atliktas dviejų mėnesių tyrimas atskleidė, kad chromas padeda sumažinti apetitą ir angliavandenių troškimą asmenims kovojantiems su depresija.

Kalcio Karbonatas

Žinoma, kad kalcis yra ne tik puikus kaulams. Tai taip pat gali padėti išlaikyti pastovų kūno svorį. Klinikiniai tyrimai parodė, kad kalcis gali padidinti tavo ląsteles ir suformuoti, kad kauptų mažiau riebalų, leidžiant jiems žinoti, kad kūnas turi pakankamai riebalų ir nebereikia jų kaupti. Šiuo atžvilgiu  ląstelės degina savo laikomus riebalus ir gali panaikinti tą perteklinį svorį nedelsiant. Šešių mėnesių tyrime dalyvavę nutukę asmenys sudegina daugiau kūno riebalų ir kūno svorio, kai vartoja papildomus kalcio prepratus.

Kafeinas

Yra puiku, kai supranti, kodėl kofeinas yra įtrauktas į daugybę svorio netekimo dietų, papildų ir tablečių. Kofeinas veikia kaip stimuliatorius, nes jis gali sustiprinti budrumą ir sutelkti dėmesį. Tai taip pat gali sumažinti nuovargį. Kofeinas taip pat turi galimybę tau padėti jaustis mažiau alkanam ir dar svarbiau, tai skatina riebalų deginimą, didinant termogenezę. Tai taip pat gali tau padėti geriau išnaudoti treniruotes, padidinant tavo našumą.

Nopalas

Tai kaktusas, kurio sudėtyje yra daug skaidulų, kurios padeda geriau kontroliuoti alkį.  Taip pat turi labai daug turtingų maistinių medžiagų ir amino rūgščių, tiekiančių pakankamą energijos kiekį, kol metate svorį.

L-Carnitinas Fumeratas

Tai stipri amino rūgštis, kuri natūraliai atsiranda ir randama maisto produktuose, pavyzdžiui, riešutuose, raudonoje mėsoje, žaliosios lapinės daržovėse ir pupelėse. Tai padeda tavo kūnui transformuoti riebalų atsargas į energiją. Tai yra labai naudinga, nes ji ne tik degina riebalus, bet ir kovoja su nuovargiu, kurį sukelia dieta.

Ar PhenQ sukelia šalutinį poveikį?

phenq salutinis poveikis

PhenQ yra maisto papildas, kuriame iš esmės yra visų natūralių ingredientų. Jis yra labai saugus ir neturi jokio įrodyto šalutinio poveikio, apie kurį buvo pranešta. Tačiau, jei turi sveikatos problemų, geriausia, kad pamatytum specialistą ar gydytoją prieš pradėdamas vartoti šį lieknėjimo papildą.

Kas gali vartoti PhenQ tabletes?

Kiekvienas gali vartoti Phenq dietos tabletes. Tačiau, jei maitini krūtimi arba esi nėščia, tu neturėtum vartoti Phenq. Jei esi jaunesnis nei aštuoniolikos metų, taip pat turėtum vengti vartoti PhenQ dietos tabletes. Jei šiuo metu vartoji receptinius vaistus ar turi medicininių problemų, prieš vartodamas tabletes turi kreiptis į sveikatos priežiūros specialistą, kad ateityje tau nekiltų kokių nors problemų.

Privalumai

PhenQ siūlo viliojančią efektyvią 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jie turi tūkstančius patenkintų klientų, kurie šiuo metu mėgaujasi laimingu gyvenimu ir kūnu apie kurį jie visada svajojo. Tai yra tam tikras faktas, kad būsi patenkintas savo rezultatais.

Viskas, ką jums reikia padaryti, yra grąžinti bet kurį nepanaudotą PhenQ originaliame butelyje per 67 dienas, nuo to kai gausite užsakymą, ir jie tiesiog gražins tau visą išmoką be jokių rūpesčių. Klientai turės tik padengti siuntimo ir tvarkymo mokesčius.

Taigi, ko jūs laukiate? Pradėkite savo odisėją, kad pasiektum savo svajonių tobulą kūną!

Pasirink PhenQ , kuris yra visiškai naujas ir stiprus lieknėjimo papildas, kuris pagamintas iš natūralių ingredientų. Jis tiekia tau daugybę svorio netekimo produktų, kurie visi yra sudedami į vieną buteliuką.

Jūsų svajonių kūnas pasiekiamas vos keliais paspaudimais. Atskleiskite PhenQ  galią ir visą naudą, kurią šiandien gali pasiūlyti tau!