Microlax – Natrio citratas

Microlax yra vidurius laisvinantis vaistas, kurio pagrindą sudaro natrio citratas ir natrio laurilsulfoacetatas, kurių organizmas neįsisavina, todėl jis turėtų būti vartojamas kaip tam tikros rūšies žvakutė dujoms šalinti ir vidurių užkietėjimui sustabdyti.

Vartojimas

Žarnyno dujos, vidurių užkietėjimas, vidurių užkietėjimas, žarnyno valymas prieš diagnostinius tyrimus ar pilvo operaciją. Nėštumo metu jis turėtų būti vartojamas iki ankstyvosios gimdymo stadijos.

Kam negalima vartoti

Asmenims, alergiškiems bet kuriai formulės sudedamajai daliai. Informuokite gydytoją, jei maitinate krūtimi.

Neigiamas poveikis

Naudojimo metu gali sukelti pilvo spazmus ir nemalonius pojūčius. Nuolat vartojamas gali sukelti vidurių užkietėjimą, nes žarnynas nustoja veikti natūraliai.

Kaip naudoti Microlax

Įveskite mažą vamzdelį į išangę ir spauskite jį tol, kol visas vaistas išeis, vis dar spausdami vamzdelį ištraukite jį iš išangės ir palaukite kelias minutes, gulėdami ant pilvo į viršų arba trumpai pasivaikščiokite, kol atsiras noras tuštintis.

Emilia
Emilia
Labas! Mano vardas Emilia ir man patinka padėti žmonėms atrodyti ir jaustis geriau. Aš eu pagrindinė puslapio Sveikatosvadovas.lt rašytoja ir laikau šį puslapį pastoviai atnaujintą kuriame jūs galite rasti visus reikiamus atsakymus susijusius su jūsu sveikata.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia