Ospamox kas tai yra ir šalutinis poveikis

Ospamox yra penicilino tipo antibiotikas, vartojamas bakterinėms infekcijoms gydyti. Šis antibiotikas vartojamas įvairių rūšių gerklės, plaučių, ausų, nosies, šlapimo takų ir odos bakterinėms infekcijoms gydyti. Ospamox taip pat vartojamas kartu su kitais vaistais Helicobacter pylori bakterijoms, sukeliančioms skrandžio opas, naikinti. Jis sustabdo infekciją sukeliančių bakterijų augimą. Jis neveiksmingas nuo virusų sukeltų infekcijų (pvz., peršalimo, gripo) atveju.

Kaip vartoti Ospamox?

Vartokite su maistu arba be jo, kaip nurodė gydytojas, paprastai kas 8 arba 12 valandų. Dozė nustatoma atsižvelgiant į Jūsų sveikatos būklę ir atsaką į gydymą.

Vartojant ospamox gerkite daug skysčių, nebent gydytojas nurodys kitaip.

Geriausias, vartokite vienodais laiko tarpais. Kad būtų lengviau prisiminti, vartokite šį vaistą kasdien tuo pačiu laiku (-ais).

Tęskite šio vaisto vartojimą, kol suvartosite visą paskirtą kiekį, net jei po kelių dienų simptomai išnyks. Nutraukus vaisto vartojimą per anksti, bakterijos gali toliau daugintis, todėl infekcija gali atsinaujinti.

Šalutinis poveikis

  • Viduriavimas
  • Skrandžio skausmas
  • Galvos skausmas
  • Silpnumas
  • Pykinimas ir vėmimas
  • Odos bėrimas
  • Palaidos išmatos

Informuokite gydytoją, jei esate alergiškas penicilinui. Atsargiai jį naudokite, jei turint inkstų sutrikimų.

Taip pat gali sumažinti kontraceptinių tablečių veiksmingumą. Jūsų gali būti paprašyta vartoti kitokio būdo kontracepcijos metodus, kad išvengtumėte neplanuoto nėštumo.

Nėštumo metu šio vaisto galima vartoti tik tada, kai jo aiškiai reikia. Su gydytoju aptarkite riziką ir naudą.

Emilia
Emilia
Labas! Mano vardas Emilia ir man patinka padėti žmonėms atrodyti ir jaustis geriau. Aš eu pagrindinė puslapio Sveikatosvadovas.lt rašytoja ir laikau šį puslapį pastoviai atnaujintą kuriame jūs galite rasti visus reikiamus atsakymus susijusius su jūsu sveikata.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia