Pratimai Pilvo Presui, Kuriuos Gali Atlikti Namuose

Norėdamas sustiprinti pilvo raumenis, turi atlikti pratimus, kurie sustiprina  liemens raumenis (core muscles),  be to, iki minimumo sumažinti pilvo srities riebalų kiekį, nes pilvo raumenys yra maža raumenų grupė ir pilvo presas yra matomas, tik kai pilvas neturi riebalų.

6 Pratimai Pilvo Presui Kuriuos Gali Atlikti Namuose

V Formos Pilvo Preso Pratimas

Atsigulk ant grindų, aukštyn kojomis ir šiek tiek pakelk kojas. Ištiesdamas rankas, pakelk nugarą nuo grindų, kaip parodyta paveikslėlyje. Lėtai atlik 3 serijas po 8 pakartojimus, įtempiant pilvo raumenis ir pasirūpinant, kad nepatemptum kaklo.

Pratimai Pilvo Presui Su Pakeltom Kojom

Pilvo preso pratimas su pakeltom kojom

Atsigulk ant grindų pilvu į viršų, pakelk tiesias kojas. Tiesiant rankas į priekį, pakelk nugarą nuo grindų, kaip parodyta paveikslėlyje, ir lik tokioje padėtyje iki 15 sekundžių. Pakartok šį pratimą 3 kartus.

Pratimai Pilvo Presui Su Ištiesta Koja

Pilvo preso apatinės dalies pratimas su ištiesta koja

Atsigulk ant grindų, pilvas į viršų, pakelki abi kojas į viršų. Tada sudėk rankas už galvos. Sulenk kairią koją ir pakelk nugarą, tol kol tavo dešinė alkūnė pasieks sulenktą kairią koją ( kaip parodyta paveikslėlyje). Tada ištiesk kairiają koją ir sulenk dešinę. Pakelk nugarą tol kol kairė alkūnė pasieks dešinę koją. Lėtai atlik 3 serijas po 8 pakartojimus.

Pratimai Pilvo Presui Su Klubų Pakėlimu Ant Kamuolio

Pilvo Preso Pratimas Su Klubų Pakėlimu Ant Kamuolio

Gulėdamas ant žemės, padėk pėdas ant Pilate kamuolio ir pakelk liemenį , taip kad kamuolys nepradėtų riedėti. Lėtai atlik 3 serijas po 8 pakartojimus.

Pratimas Pilvo Presui “Lenta“ Su Kamuoliu

Pratimas “Lenta“ su kamuoliu

Šiam pratimui atlikti, turi likti tokioje padėtyje, kaip parodyta paveikslėjyje ir tuo pačiu metu lenkti kelius, pristumiant kamuolį arčiau liemens, bet nepajudinant rankų. Turėtum atlikti 3 serijas po 8 pakartojimus, labai atsargiai ir lėtai.

Pratimas Burlientė Su Dviem Atramomis

Pratimas burlientė su dviem atramomis

Šis pratimas – stovėti tokioje padėtyje, kuri parodyta paveikslėlyje. Išbūkv tokioje padėtyje tiek kiek gali, ir nebūtina išstovėti ilgiau nei 2 minutes. Turėtum atlikti 3 serijas.

Patarimai, Kaip Sustiprinti Pilvo Presą

Puikus patarimas, kaip sustiprinti pilvo presą yra laikytis sumažinto kaloringumo mitybos plano, ir praktikuoti aerobikos pratimus, pavyzdžiui, bėgiojimas, siekiant padidinti kalorijų deginimą ir skatinti pilvo riebalų deginimą. Bet, kad suformuotum pilvo presą yra labai svarbu daryti pilvo preso pratimus, kelis kartus per savaitę, taip pat valgyti maistą, kuriame gausu baltymų, nes jie skatina raumenų hipertrofiją.

Be to, kovos menai taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori suformuoti pilvo presą, ir didinti ištvermę bei fizinę jėgą.

Gera laikysena taip pat yra labai svarbu, kad išlaikytum plokščią pilvą, nes kai stuburas, klubai ir pečiai yra gerai suderinti, pilvo raumenys sugeba geriau išlaikyti organus tinkamoje pozicijoje.

Emilia
Emilia
Labas! Mano vardas Emilia ir man patinka padėti žmonėms atrodyti ir jaustis geriau. Aš eu pagrindinė puslapio Sveikatosvadovas.lt rašytoja ir laikau šį puslapį pastoviai atnaujintą kuriame jūs galite rasti visus reikiamus atsakymus susijusius su jūsu sveikata.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia