Sumažink cukraus turinčių gerimų skaičių, kad greičiau numestum svorio

sumazink cukraus kiekiJei bandai numesti svorio, gali būti svarbus aspektas, kad neseki savo dietos. Yra gana lengva pastebėti ir likti nuošalyje nuo kaloringų, saldžių maisto produktų. Bet ar kada susimąstei apie tai ką tu geri?

Geriant gerimus niekada nekyla įtarimas jog nuo jų galima priaugti svorio, bet iš tikrųjų gerdami daugumą gėrimų, galite suvartoti didelį kiekį kalorijų apie tai visiškai nežinant. Gazuoti gėrimai, sultys ir alkoholis visi šie gėrimai turi didelį kalorijų ir cukraus kiekį.

Pagalvoki apie tai prieš gerdamas šaltą gaivią skardinę gazuoto gėrimo kartu su savo salotomis. Skamba skaniai ar ne? Bet ar žinai jog potencialiai suvartoji daugiau kalorijų gerdamas gazuotą gėrimą, nei iš salotų kurias valgai? Viena skardinė gazuoto gėrimo gali turėti kažkur tarp 150-200 kalorijų ir beveik visos iš tų kalorijų yra gaunamos tiesiogiai iš cukraus. Ar gali įsivaizduoti, kaip gerdamas tik vieną gazuoto gėrimo skardinę per dieną gali įtakoti savo griežtą kalorijų apribotą dietą?

Kiti cukraus pturintys gėrimai kurių turėtum atsisakyti yra vaisių sultys (net 100% sulčių), energetiniai gėrimai, saldinti gėrimai, miltelių gėrimai ir limonadai.

Kaip apriboti cukraus turinčių gėrimų vartojimą?

Taigi, ką daryti asmeniui norinčiam sumažinti suvartojamų kalorijų skaičių geriant? Geriausia yra pabandyti kasdien išgerti daugiau vandens. Ne tik, kad vanduo apsaugo nuo hidratacijos, bet taip pat užtikrintai padės tau atsikratyti nereikalingų riebalų. Jei stengsiesi išgerti rekomenduojamą dviejų litrų gryno vandens normą per dieną( daugiau, kai sportuoji ) tai bus daug lengviau atsisakyti gazuoto gėrimo skardinės ar stiklinės sulčių.

Vis dar bus dienų, kai gersi ką nors kitą, nei vandenį. To galima tikėtis, bet geri įpročiai prasideda nuo mažų žingsnelių, tad imkis vieno per dieną ir padaryk viską, kad liktum nuošalyje nuo kaloringų gėrimų.

Kitas geras triukas yra protingai apsipirkti. Jei neturėsi saldžių gėrimų namuose tai bus daug lengviau jų iš viso negerti, taip nemanai? Taigi nelaikyk 24 skardinių pakuotės šaldytuve, kai tavo tikslas yra išvengti jų.

Paskanink savo geriamajį vandenį

Jei tau nepatinka gerti gryną geriamąjį vandenį ar tiesiog nori šiek tiek paįvairinti jo skonį, pabandyk idėti ar išspausti citrinos sulčių, gerk pagardintą šaltą ar karštą arbatą. Šiek tiek įvairovės nekenkia niekam, bet tu vis tiek turėtum pabandyti ir laikyti vandenį savo pargindiniu gėrimu.

Mes kiekvieną dieną susiduriame su daugybe kliūčių, kaip išlikti sveikais ir kontroliuoti savo svorį, bet gėrimas neturi būti viena iš jų. Retkarčiais ypatingoms progoms, po tikrai sunkio darbo dienos, tostą nuostabiam asmeniui; visa tai yra priimtinos progos išgerti ne taip sveikų gėrimų. Bet po to, būtinai reikia grįžti ir gerti gryną vandenį, vandenį be kalorijų.

Emilia
Emilia
Labas! Mano vardas Emilia ir man patinka padėti žmonėms atrodyti ir jaustis geriau. Aš eu pagrindinė puslapio Sveikatosvadovas.lt rašytoja ir laikau šį puslapį pastoviai atnaujintą kuriame jūs galite rasti visus reikiamus atsakymus susijusius su jūsu sveikata.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia