Trimtone: Ar šis riebalų degintojas vertas jūsų pinigų?

Lieknėjimo papildai, pavyzdžiui, Trimtone, kaip teigiama, padeda numesti svorio ir riebalų, yra daugiau mada nei faktas. Kaip gerai žinome, vienintelis įrodytas būdas numesti svorio yra teisingai maitintis ir sudeginti daugiau kalorijų nei suvartojate. Tai faktas.

Tačiau yra daug atsiliepimų apie Trimtone, kurie rodo teigiamą patirtį, taigi, ar geras yra šis produktas? Ar jis gali padėti jums numesti svorio?

Norėdami išsiaiškinti, ar tai tikrai geras produktas, ar tik dar vienas pinigų švaistymas, mes atlikome pilną peržiūrą.

Mes pažvelgėme į viską, nuo naudojamų ingredientų iki realių klientų atsiliepimų, kad galėtumėte nustatyti, ar tai tikrai jums tinkamas produktas.

Pasinerkime į detales.

Kas yra Trimtone?


Trimtone yra riebalų degiklis. Tokie papildai turėtų būti skirti padėti numesti svorio ir riebalų, tačiau, remdamiesi ilgamete tokių papildų apžvalgos patirtimi, žinome, kad vien riebalų degintojai negali padėti numesti svorio ir jais nereikėtų pasikliauti.

Trimtone buvo specialiai sukurtas kaip riebalų degintojas moterims. Tai turėtų atsispindėti pačioje formulėje, o ne tik ant (nors ir gražios) rožinės pakuotės. Apie tai plačiau aptarsime mūsų Trimtone apžvalgoje.

Tačiau daugelis moterų teigia, kad riebalų degintojai yra gera parama jų svorio metimo bandymams. Ar tai tiesa ir ar tokie produktai kaip Trimtone yra papildoma priemonė riebalų deginimui, ar turi tam tikrą placebo efektą, negalime ignoruoti daugelio moterų nuomonės.

Kam skirtas Trimtone?

klientas trimtone

Pažvelgus į dėžutę ir buteliuką, akivaizdu, kad Trimtone buvo sukurtas moterims. Jis rausvas, lygus ir gražus. Palyginti su kitais panašiais produktais, jis neabejotinai išsiskiria kaip aukštos kokybės produktas.

Tačiau, nors tai yra moterims skirtas produktas, Trimtone yra pakankamai galingas riebalų degiklis, kad padėtų visoms lytims numesti svorio.

Jis parduodamas moterims, nes turi vieną iš stipriausių apetitą slopinančių savybių pramonėje. Tyrimai parodė, kad moterys turi didesnį apetitą ir potraukį.

Kaip veikia Trimtone?

Trimtone sudėtyje gausu ingredientų, kurie didina sotumo jausmą ir riebalų oksidaciją, todėl slopina alkio jausmą. Padidėjusi termogenezė suteikia organizmui reikiamos energijos ir dar labiau slopina alkį.

Trimtone priverčia jūsų kūną deginti labiausiai įsisenėjusias kūno riebalų sankaupas. Jis skatina termogenezę, natūralų riebalų deginimą ir pagreitina medžiagų apykaitą. Todėl energijos kiekis padidėja nedidinant suvartojamų kalorijų kiekio.

Šios kapsulės taip pat riboja jūsų potraukį ir slopina apetitą. Tai padeda jums siekti savo fitneso tikslų. Niekas taip nesutrikdo svorio metimo progreso, kaip akimirkos klaidos, kai suvalgote riebų maistą.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, turite sportuoti ir laikytis dietos vartodami šias kapsules. Priešingu atveju kiekvieną numestą kilogramą atgausite: Nebent atsikratytumėte nesveikų įpročių, kurie jį sukėlė.

Ar Trimtone yra saugus?

Trimtone neturi jokio žinomo šalutinio poveikio. Jis pagamintas iš visiškai natūralių ingredientų, todėl sumažėja alerginių reakcijų rizika. Šiame riebalų degiklyje nėra net cheminių užpildų.

Vis dėlto, jei esate pernelyg jautrūs kofeinui, jums gali tekti sumažinti kavos kiekį. Šiose kapsulėse yra daug kofeino, todėl gali padidėti jo suvartojimas per parą ir sukelti jautrumą.

Šis riebalų degintojas moterims taip pat nerekomenduojamas, jei esate nėščia ar maitinate krūtimi. Paprastai nėštumo metu visuomet reikėtų atidėti svorio metimo programas. Esant tokiai būklei, jūsų kūnas aktyviai priauga svorio. Didžioji dalis svorio gali būti skysčio pavidalo, tačiau tai vis tiek trukdo tiksliai stebėti savo pažangą.

Nėščioms ir žindančioms moterims prolaktino kiekis yra labai didelis. Šis hormonas yra atsakingas už pieno gamybą. Ruošdamasis šiam daug energijos reikalaujančiam procesui, prolaktinas skatina organizmą kaupti riebalus.

Nėštumo ir žindymo riebalai yra svarbūs; šiuo metu taip pat neturėtumėte norėti numesti svorio.

Kokios yra Trimtone sudedamosios dalys?

ingredients trimtone

Kaip ir su bet kokiu lieknėjimo papildymu, svarbiausia mūsų Trimtone apžvalgos dalis yra jo ingredientų sąrašo peržiūra. Mums labiausiai rūpi, ar šis papildas atitinka teiginius, kuriuos jis pateikia: degina riebalus, mažina apetitą, didina medžiagų apykaitą ir naudoja 100% natūralius ingredientus.

Trimtone sudėtyje yra penkios natūralios veikliosios medžiagos, kurių dienos porcijoje yra toks kiekis:

Kofeinas – 120 mg
Žalioji kava – 100 mg
Žalioji arbata – 100 mg
Gliukomananas – 100 mg
Rojaus grūdai – 40 mg

Apžvelkime, kaip jie padeda numesti svorio.

1) Kofeinas

Tai įprastas šio tipo papildų ingredientas, nes jis didina medžiagų apykaitą, o tai savo ruožtu gali padėti padidinti sudegintų kalorijų skaičių ir pagerinti jūsų gebėjimą numesti svorio, kai kartu su sveika kalorijų kontroliuojama dieta.

Turėtume būti atsargūs su kofeinu bet kuriame moteriškame produkte, nes didelis jo kiekis gali būti pavojingas. Tačiau 120 mg yra pagrįsta dozė, kuri yra tik šiek tiek didesnė už puodelį kavos.

2) Žalioji kava

Žalioje kavoje (neskrudintose kavos pupelėse) yra chlorogeno rūgšties. Įrodyta, kad ši rūgštis reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, nes mažina insulino kiekį ir gerina medžiagų apykaitą.

Viename tyrime nustatyta, kad žaliosios kavos ekstraktai padvigubino moterų svorio kritimo greitį. Kelių atitinkamų tyrimų apžvalga taip pat parodė, kad žaliosios kavos pupelių ekstraktai stipriai padeda visoms lytims numesti riebalų. (1)

3) Žalioji arbata

Šis ingredientas yra labai paplitęs riebalų degikliuose, pavyzdžiui, Trimtone, ir yra gerai žinomas dėl savo naudos sveikatai, taip pat dėl medžiagų apykaitos ir riebalų oksidacijos skatinimo.

Jame taip pat gausu katechinų – antioksidantų, neleidžiančių įsisavinti angliavandenių. Dėl to organizmas gauna mažiau kalorijų, kurias gali paversti riebalais, ir tai padeda numesti svorio. Vienas tyrimas taip pat parodė, kad žalioji arbata padeda žmonėms nesusigrąžinti numestų kilogramų.

4) Gliukomananas

Gliukomananas yra gerai žinomas ir išbandytas natūralus ingredientas, kuris padeda slopinti apetitą.

Šios sudėtinės skaidulos šiek tiek išsiplečia skrandyje ir sukelia sotumo jausmą, kuris, kaip įrodyta, padeda sumažinti alkį ir net suvartojamų kalorijų kiekį.

Viename tyrime nustatyta, kad vartojant gliukomananą, be jokių kitų pokyčių, galima numesti daugiau kaip 2,2 kg per aštuonias savaites. Rezultatai buvo pakartoti ir kitame tyrime, kuriame nustatyta, kad gliukomananas padėjo žmonėms numesti vidutiniškai 4,5 kg per 16 savaičių. (2,3)

5) Rojaus grūdai

Rojaus grūdeliai yra imbierinių šeimos žolė. Įrodyta, kad jis aktyvina rudąjį riebalinį audinį (CAT). Suaktyvintas KT priverčia organizmą deginti daugiau kalorijų nei įprastai ir padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje.

Palaikydami cukraus kiekį kraujyje, išvengsite energijos svyravimų. Alkio reakcijos paprastai būna neaktyvios, nebent jas sukelia staigus energijos sumažėjimas.

Vienoje kapsulėje Trimtone yra apie 40 mg rojaus grūdelių. Viename tyrime nustatyta, kad 30 mg pakako, kad moterys per keturias savaites gerokai padidintų pilvo riebalų nuostolius. Pilvo riebalai yra vienas iš labiausiai užsispyrusių riebalų sankaupų ir vienas iš pavojingiausių. (4)

Klientų atsiliepimai apie Trimtone

Mes galime sėdėti ir žiūrėti į produktą ir formulę, tačiau mes esame tik komanda – tikrąją produkto naudą galima pamatyti klientų atsiliepimuose apie Trimtone.

Šiuo metu, būdamas gana naujas priedas rinkoje (ypač Lietuvoje), dar neįmanoma rasti daug Trimtone atsiliepimų iš realių klientų.

Tačiau tinklalapiai ir tinklaraščiai, kuriuose specializuojamasi maisto papildų srityje visame pasaulyje, turi panašią teigiamą nuomonę apie produktą, ir viskas rodo, kad tai yra produktas, kuris žada labai gerus rezultatus.

Tačiau vis dėlto turėsime palaukti, kol šis produktas turės daugiau klientų atsakymų, kol galėsime patogiai pateikti kai kurias Trimtone apžvalgas, kurios tiksliai atspindi daugumą rezultatų.

Pastaba: Jei naudojotės šia priemone ir jaučiatės patogiai dalydamiesi savo atsiliepimais, būsime dėkingi, jei iš anksto parašysite arba pateiksite komentarą.

Šalutinis Trimtone poveikis

Po kruopščios Trimtone peržiūros manome, kad šalutinis poveikis būtų sumažintas iki šio produkto stimuliatorių.

Sudedamosios dalys yra natūralios ir mums gerai žinomos, todėl žinome, kad jos paprastai laikomos labai mažai pavojingomis. Vis dėlto, prieš pradėdami vartoti bet kokį papildą, rekomenduojame pasitarti su gydytoju.

Nors kofeino kiekis šiame produkte nėra labai didelis, jis gali sukelti šalutinį poveikį, jei esate itin jautrūs kofeinui.

Jei jaučiate nervingumą, nerimą ar galvos skausmą, nedelsdami nutraukite šio papildo vartojimą.

Jei esate nėščia, NEGALIMA vartoti šio maisto papildo. Jame esantis kofeinas gali būti kenksmingas.

Taip pat pasikonsultuokite su gydytoju, jei esate alergiškas, nes galite nežinoti, ar formulėje yra kas nors, į ką galite reaguoti.

Ar Trimtone suteikia pasitenkinimo garantiją?

Taip!

Jei produktas jūsų netenkina, tiesiog atsiųskite nepanaudotus buteliukus (jei perkate kelis kartus) ir gamintojas grąžins pinigus už kiekvieną neatidarytą buteliuką be jokių klausimų.

Ši pinigų grąžinimo garantija galioja tik 100 dienų po įsigijimo, tačiau atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas buteliukas trunka 30 dienų, galite saugiai išbandyti 1-2 mėnesius.

Galutinis verdiktas dėl Trimtone

Trimtone kapsulės parduodamos kaip moterims skirta svorio metimo priemonė, tačiau rekomenduoju jas visiems. Trimtone yra naudingas priedas prie jūsų svorio metimo programos, nepriklausomai nuo jūsų lyties.

Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, laikykitės rekomenduojamos vienos kapsulės per dieną dozės ir sveikai maitinkitės. Jei įmanoma, taip pat atlikite keletą pratimų (didžiausiuose paketuose yra pratimų vadovas).

Kur įsigyti Trimtone?

trimtone buteliukai

Trimtone galima įsigyti tik oficialioje svetainėje (anglų arba ispanų kalbomis). Jo nėra jokioje kitoje parduotuvėje, vaistinėje.

Kainos atžvilgiu taikomos tam tikros nuolaidos, jei vienu metu užsisakote didesnį kiekį:

1 butelis per mėnesį – 44,95 €
3 buteliukai / mėnesiai – ¤89,90 (atitinka ¤29,99 per mėnesį) + nemokamas pratybų vadovas
5 buteliukai / mėn. – 134,85 € (atitinka 26,97 € per mėnesį) + nemokamas pratybų vadovas

Emilia
Emilia
Labas! Mano vardas Emilia ir man patinka padėti žmonėms atrodyti ir jaustis geriau. Aš eu pagrindinė puslapio Sveikatosvadovas.lt rašytoja ir laikau šį puslapį pastoviai atnaujintą kuriame jūs galite rasti visus reikiamus atsakymus susijusius su jūsu sveikata.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia