Žalia kava: Viskas ką jums reikia žinoti!

Turbūt jau dauguma jūsų matė ne vieną reklamą apie žalios kavos ekstrakto papildus. Nenuostabu, kad bet koks produktas, kuris yra rekomenduojamas Dr Oz šou (garsus amerikiečių ekspertas apie mitybą) iš karto tampa populiarus ir nauja mada mitybos rinkoje.

Žalios kava yra daug stipresnės nei tradicinė kava ir gali pasižymi ypatingais rezultatais šalinant riebalus ir skatinant psichikos gerovę.

Jei jūs ieškote kaip numesti svorio sveikai ir natūraliu būdu, vėl devėti jūsų mėgstamą aprangą ir padidinti savo savigarbos lygį, tavo problemos sprendimas gali būti žalios kavos papildai.

Yra, tačiau, tam tikrų atsargumo priemonių, kurių reikia imtis norint išsirinkti tinkamą papildą.

Kas yra Žalia Kava?

Nepaisant to, ką jūs manote, nėra jokių stebuklų dalelių šiose kavos pupelėse.

Žalia kava  yra nieko daugiau, nei įprasta pupelių kava, kuri yra skrudinta aukštoje temperatūroje (naudojamas toks pats procesas, kaip skrudinant rudos kavos pupeles).

Bet žalia kava turi silpnesnį aromatą, nei tradicinė kava ir šiek tiek kartų skonį, nes žalioje kavoje yra dvigubai daugiau kofeino nei tradicinėje kavoje.

Bet svarbiausia yra tai, kad skrudinant šios kavos pupelės nepraranda pagrindinių maistinių medžiagų ir chlorogeno rūgšties, kurios sudedamoji dalis padeda žaliai kavai padaryti viską, kad padėtų jums numesti svorio.

Kaip veikia Žalia kava?

Chlorogeno rūgštis esanti žaliose kavos pupelėse padeda sumažinti svorį 3 skirtingais būdais:

 • Degina cukrų, gliukozę ir riebalus (ypač kepenų)
 • Sumažina cukraus kiekį kraujotakoje (taip, kad šis netampa naujais riebalais)
 • Užkerta kelią riebalų, cukraus ir gliukozės kaupimuisi

Veikia kaip kontrolės priemonė, kuri regulioja cukraus kiekį kraujyje, žalioji kava netgi buvo siejama su cukrinio diabeto prevencija.

Kokie yra Žalios kavos privalumai?

Tai maisto papildas, kuris turi daug privalumų tiems, kurie nori deginti riebalus,  ir taip pat yra labai žinomas dėl savo termogeninių savybių  ir dėl didesnių kafeino dozių jo sudėtyje. Kitaip tariant, tai yra nuostabus riebalų degintojas.

Kafeinas skatina svorio metimą per kūno riebalų oksidacijos procesą ir pagreitina psichikos procesus bei budrumą, nes jis slopina adenosinus, medžiagas atsakingas už miego skatinanimą žmogaus organizmui.

Žalioje kavoje taip pat gausu antioksidantų, kurie skatina ląstelių regeneraciją ir leidžia geriau  funkcionuoti organizmui. Įvairūs tyrimai rodo, kad kavoje taip pat yra kitų svarbių medžiagų, kaip antai teobrominai, teofilinai, taninas ir flavonoidai.

Trumpai tariant,  štai kokie yra žalios kavos privalumai:

 • Pagreitina jūsų medžiagų apykaitą (sudegina daugiau kalorijų ir riebalų)
 • Sumažina kraujospūdžio ir cholesterolio lygius
 • Padeda kontroliuoti apetitą
 • Pagerina jūsų širdies veiklą
 • Pagerina protinį budrumą
 • Detoksikuoja kepenis
 • Padidina energijos lygį

Ką daktaras Oz sako apie žaliają kavą?

Dr Ozzas

Per savo Fox TV šou Daktaras Oz pasakė:

Įspūdingas tyrimas parodė, kad kavos pupelės gali būti svorio metimo sprendimas, kurio jūs jau ilgai ieškojote.

Tyrimas buvo pristatytas viename iš didžiausių pasaulyje mokslo visuomenės susirinkime ir šis tyrimas apie svorio metimą sukėlė neregėtą susidomėjimą.

Šis tyrimas parodė, kad moterys ir vyrai, kurie vartojo žalios kavos ekstraktą prarado įspūdingus 7 kg per 22 savaičių  absoliučiai nieko papildomai nedarydami.

Daktaras Oz buvo ne vienintelis, daug kitų medikų pasaulyje teigia, kad žalia kava veikia ir tinka visiems, kurie nori efektyviai numesti svorio.

Ar žalia kava turi šalutinį poveikį?

Deja, nepaisant to, kokios informacijos teko perskaityti, žalios kavos ekstraktas turi šalutinių poveikių. Kadangi jame yra daug kafeino,  vartojimas didelėmis dozėmis gali sukelti galvos skausmus ar nerimą.
Be to, dėl padidėjusio žalios kavos populiarumo,  ypatingai išaugo papildų produktai, kurie turi suklastotus ingredientus ir gali turėti netikėtą šalutinį poveikį (be to jie neveikia).

Įspėjimas: Nėščioms ar krūtimi maitinančios moterys neturėtų vartoti jokių priedų, nepasitarusios su savo šeimos gydytoju.

Kaip išsirinkti geriausius žalios kavos papildus?

Su suklastotų produktų padidėjimu rinkoje, yra labai svarbu sąmoningai pasirinkti gerą produktą, kuris ištikrųjų veikia ir neturi netikėtų šalutinių poveikių. Perkant, remkitės šiais pagrindiniais patarimais:

 • Pirkite produktus pagamintus Didžiojoje Britanijoje ar Amerikoje. Šiose rinkose yra taikomos griežtos taisyklės, kurios neegzistuoja daugumoje pasaulio šalių ir visi papildai turi praeiti keletą kokybės kriterijų, prieš tai, kai juos leidžia parduoti visuomenei. Pirkant anglų arba amerikiečių parduotuvėse galima išvengti daugelio papildų, kurie yra gaminami Kinijos fabrikuose be minimalių sąlygų, naudojant pigias ir galbūt pavojingas medžiagas.
 • Minimali norma chlorogeno rūgšties yra 45% . Jei rasi produktą su mažiau nei 45% geriau jo vengti, nes jis neturės jokios naudos ir nepadės numesti svorio.
 • Kokybė kainuoja pinigus. Pinigai neauga vazoje, tačiau sveikata irgi ne. Kaip ir viskas gyvenime, kokybė kainuoja pinigus ir kai mes kalbame apie maisto papildus, kuriuos vartosite, visada turėtumėte rinktis geresnės kokybės produktą.

Geriausi žalios kavos papildai

Yra keletas žalios kavos papildų kurios galite įsigyti Lietuvoje, tačiau, kaip minėta ne visi iš jų jums duos geriausius rezultatus ar saugumo garantijas.

Norėdami padėti jums pasirinkti, mes atlikome daugybę tyrimų apie tai, kokius žalios kavos papildus galite įsigyti Lietuvoje, ir parinkome 3 geriausius kuriuos galite šiuo metu rasti rinkoje. Štai jie:

#1 Green Coffee Plus

zalia kava plius

Pirmas mūsų sąraše Green Coffee Plus.

Šis maisto papildas savo sudėtyje turi 50% chlorogeno rūgšties ir žada, jog numesite  10-15 kg per mėnesį. Nors atrodo nerealu,  tačiau tai yra tiesa, tai įrodo daugybė atsiliepimų, patvirtinančių šių papildų efektyvumą.

Norėdami įsitikinti, čia galite rasti keletą vartotojų video įrašų ir atsiliepimų apie šį maisto papildą:

Atsiliepimai
Atsiliepimai 1
Atsiliepimai 2
Atsiliepimai 3

Vienintelė vieta,  kurioje galite įsigyti šių žalios kavos papildų lietuvoje yra oficiali kompanijos svetainė, kuri nemokamai pristato prekes visame pasaulyje.

Kiekvienas buteliukas (1 mėnesio dozė) kainuoja 27 €, bet yra keletas nuolaidų, jei perkate daugiau buteliukų:

3 buteliukai – 45 €, (sutaupote 36 €)
6 buteliukai – 67 €, (sutaupote € 95)

Mokėjimai gali būti atliekami per Paysera, ir Paypal.

Jei esate nepatenkinti rezultatais, ši kompanija turi pirkėjo garantiją ir prižada grąžinti pinigus nuo tų buteliukų kurie nebuvo atidaryti.

#2 Green Coffee Pure 7000mg

Green coffee pure

Antroje vietoje, yra žalios kavos papildai „Pure 7000mg, gamintojas ShytoBuy.

Kaip rodo pavadinimas, šis papildas turi 7000 mg žaliosios kavos pupelių ekstrakto vienoje kapsulėje, o tai reiškia, kad jame yra daugiau žalios kavos nei kituose žalios kavos papilduose esančiuose rinkoje. Jame taip pat yra 50% chlorogeno rūgšties.

Rezultatai nemeluoja, o jei pasirinksite šį papildą galite prarasti nuo 10% iki 17% kūno riebalų. Štai keletas sėkmės istorijų naudojant Green Coffee Pure 7000:

Vienintelė vieta, kur galite įsigyti žalios kavos papildų Pure 7000mg Lietuvoje, tai oficialioje svetainėje ShytoBuy kuri vykdo pristatymus visame pasaulyje.

Kiekvienas buteliukas (1 mėnesio dozė) kainuoja 24,99 €, tačiau yra keletas nuolaidų jei perkate daugiau buteliukų:

2 buteliukai – 44.99 € (sutaupysite 5,05 €)
3 buteliukai – Lt 63.99 € (sutaupysite 11,07 €)
6 buteliukai – Lt 119,99 € (sutaupysite 30,13 €)

Jei perkate daugiau nei už 50 € pristatymas yra nemokamas.

Mokėjimams gali būti naudojamos debeto / kredito kortelės, banko pavedimai arba PayPal.

#3 Green Coffee Extract iš Bauer Nutrition

Green coffee Bauer

Trečioje vietoje, mes turime žalios kavos pupelių papildą iš Bauer mitybos.

Pagaminti pagal prekės ženklą, kuris sukūrė kai kuriuos geriausius svorio metimo papildus prieinamus rinkoje,  šis žalios kavos pupelių papildas turi mažesnį kiekį chlorogeno rūgšties (45%), nei aukščiau išvardinti papildai, tačiau jo formulėje taip pat yra aviečių ketono, kuris suteikia daugiau galios deginant nereikalingus riebalus ir dar daugiau padidina tavo metabolizmą.

Trumpai tariant, žalios kavos pupelių ekstraktas yra pateiktas į rinką kaip all-in-one sprendimas tiems, kurie nori numesti svorio, nes jis sumažina kūno masę, padidina energijos lygį, gerina medžiagų apykaitą.

Vienintelė vieta, kur galite įsigyti žalios kavos pupelių papildą lietuvoje yra oficiali Bauer mitybos svetainė, kur pristatymas yra nemokamas visame pasaulyje.

Kiekvienas buteliukas (1 mėnesio dozė) kainuoja 34,95 €, tačiau yra keletas nuolaidų jei perkate daugiau buteliukų:

3 buteliukai – 69.90 € (sutaupote 34,95 €)
6 buteliukai – 104,85 € (sutaupote € 104,85)

Mokėjimai gali būti atliekami su debeto / kredito kortele arba PayPal.

Bauer mityba taip pat turi fantastišką pirkimo garantiją, kur turite 60 dienų grąžinti prekę ir gauti savo pinigus atgal, jei rezultatai nėra tokie, kokių tikėjotės.

Padidinkite savo rezultatus su žalios kavos papildais

Formulė kaip padidinti bet kokio maisto papildo skirto svorio netekimui naudą yra paprasta ir gerai žinoma:  reikia derinti  papildus su sveika mityba ir fiziniu aktyvumu.

Tad mes patiekiame keletą patarimų, kaip pagerinti savo rezultatus naudojant žalios kavos papildus:

 • Bent 30 minučių kasdieninės mankštos.
 • Pasirinkite dietą, kurioje gausu ląstelienos, vitaminų, mineralų.
 • Venkite riebalų, perdirbtų maisto produktų ir cukraus.
 • Išgerkite bent 2 litrus vandens.
 • Nustatykite realius svorio metimo tikslus

Emilia
Emilia
Labas! Mano vardas Emilia ir man patinka padėti žmonėms atrodyti ir jaustis geriau. Aš eu pagrindinė puslapio Sveikatosvadovas.lt rašytoja ir laikau šį puslapį pastoviai atnaujintą kuriame jūs galite rasti visus reikiamus atsakymus susijusius su jūsu sveikata.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia