Dolmen kas tai yra ir šalutinis poveikis

Dolmen yra nesteroidinis vaistas nuo uždegimo, kurį galima įsigyti be recepto.

Dolmen yra greitai veikiantis ir veiksmingas analgetikas, kuris skritas gydyti silpną ir vidutinio stiprumo skausmą, pavyzdžiui, ūminis kaulų ir raumenų skausmas.

Kaip vartoti Dolmen?

Visada vartokite vaistą tiksliai, kaip kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas.

Dolmen dozė, kurios jums reikės, priklauso nuo skausmo rūšies, stiprumo ir jos trukmės. Gydytojas patars kiek tablečių per parą turite išgerti ir kiek laiko jas reikės vartoti

Įprastinė rekomenduojama dozė yra: 1 tabletė kas 8 valandas, bet ne daugiau kaip 3 per parą.

Jei pamiršote išgerti tabletę laiku, išgerkite ją iš karto, kai tik prisiminsite. Jei iki kitos dozės vartojimo laiko liko nedaug laiko, praleiskite praleistą dozę ir tęskite dozavimo grafiką. Negerkite papildomos dozės praleistai dozei kompensuoti. Jei reguliariai praleidžiate dozes, apsvarstykite galimybę nusistatyti priminimą ar žadintuvą.

Šalutinis poveikis

Šie šalutiniai poveikiai galimi, tačiau ne visada pasireiškia. Kai kurie iš jų gali būti reti, bet sunkūs. Jei pastebėjote bet kurį iš toliau išvardytų šalutinių poveikių, ypač jei jie nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

 • Pykinimas
 • Vėmimas
 • Viduriavimas
 • Virškinimo sutrikimai
 • Skrandžio skausmas
 • Sedacija
 • Sunkumas kvėpuojant

Atsargumo priemonės

Prieš pradėdami vartoti, informuokite gydytoją apie turimą vaistų sąrašą, nereceptinius preparatus (pvz., vitaminus, vaistažolių papildus ir kt.), alergijas, anksčiau buvusias ligas ir esamą sveikatos būklę (pvz., nėštumą, būsimą operaciją ir kt.).

 • Elkitės atsargiai, jeigu vartojate diuretikų ir jums yra sumažėjęs kraujo tūris dėl per didelio skysčių netekimo, turite širdies problemų, anksčiau patyrėte insultą arba yra šių būklių rizika
 • Kartu su šiuo vaistu nevartokite kitų NVNU ar acetilsalicilo rūgšties, varfarino, ličio ir metotreksato, hidantoinų ir fenitoino, sulfametoksazolo
 • Jeigu esate nėščia, planuojate pastoti arba maitinate krūtimi
 • Jeigu Jums pasireiškė ūminis skausmas, tabletes vartokite tuščiu skrandžiu
 • Jeigu sergate arba sirgote skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opalige, žarnyno opalige, opiniu kolitu ar Krono liga, kepenų ar inkstų ligomis
 • Jeigu išmatose ir (arba) judesiuose pasirodė kraujo, išmatose atsirado juodų deguto turinčių išmatų, vemiate krauju

Kaip laikyti vaistus?

Vaistus laikykite kambario temperatūroje, kuo toliau nuo karščio ir tiesioginės šviesos. Jokiu būdu nešaldykite, nebent to reikalaujama informaciniame lapelyje. Vaistus turėtumėte laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.
Nenuleiskite vaistų į klozetą ir neišpilkite jų į kanalizaciją, nes taip išmesti vaistai gali užteršti aplinką. Išsamesnės informacijos apie tai, kaip saugiai išmesti Dolmen, kreipkitės į vaistininką arba gydytoją.

Kur galima įsigyti ir kokia kaina?

Dolmen galima įsigyti vaistinėse.

Kaina svyruoja nuo 3 EUR – 4 EUR.

Emilia
Emilia
Labas! Mano vardas Emilia ir man patinka padėti žmonėms atrodyti ir jaustis geriau. Aš eu pagrindinė puslapio Sveikatosvadovas.lt rašytoja ir laikau šį puslapį pastoviai atnaujintą kuriame jūs galite rasti visus reikiamus atsakymus susijusius su jūsu sveikata.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia