Papildai Raumenų Masei – Metadrol

Didžiausias testosterono sumažėjimas užfiksuotas vidutinio amžiaus vyrams, tačiau jo trūkumas gali pasireikšti ir ankstesniais metais. Prie tokios būklės, be kita ko, prisideda nutukimas, netinkama mityba, stimuliatoriai, lėtinis stresas ir intensyvus svorio metimas. Sumažėjus šio hormono kiekiui organizme, atsiranda rimtų pasekmių sveikatai, kurios mažina gyvenimo komfortą.

Testosteronas yra atsakingas už kaulų ir raumenų vystymąsi, turi didelę įtaką spermos gamybai ir padeda vystytis vyriškiems požymiams lytinio brendimo metu. Būtent dėl jo vyrai turi žemą balsą, barzdą ir padidėjusį kūno plaukuotumą. Jei augdami nepastebime jokių išvaizdos pokyčių, tai gali būti signalas, kad testosterono kiekis yra per mažas.

Paprastai sužinome, koks svarbus yra šis hormonas, kai mus ištinka nemalonūs jo trūkumo simptomai. Tai, be kita ko, alopecija ir padidėjęs plaukų slinkimas, užmigimo problemos ir miego kokybės pablogėjimas, taip pat pastebimas energijos sumažėjimas. Dėl poveikio kaulų vystymuisi vienas iš nepakankamo testosterono kiekio simptomų gali būti padidėjęs polinkis į lūžius. Šia liga sergantys vyrai taip pat skundžiasi erekcijos problemomis.

Žmonės, kenčiantys nuo sumažėjusio šio hormono kiekio, gali vartoti atitinkamus preparatus, padedančius kompensuoti trūkumą. Vienas iš veiksmingiausių papildai raumenų masei rinkoje yra Metadrol.

Kas yra Metadrol papildai raumenų masei?

papildai raumenų masei

Metadrol yra vienas iš geriausi papildai raumenų masei, naudojamų ištvermei ir ištvermei gerinti, kartu su raumenų masės kūrimu.

Tai organinis junginys, kuris neseniai pateko į papildų sąrašą po griežtų tyrimų.

Metadrol yra vienas dažnas vardas sporto salėse dėl savo neprilygstamo gebėjimo suteikti tvarią ištvermę treniruotės metu.

Šis produktas sportas unikali formulė organinių junginių, kurie yra sukurta geriausių bioinžinieriai su ketinimu paskolinti pagalbos ranką kovojantiems kultūristų.

Tai universalus sprendimas įvairiems kultūrizmo poreikiams, nes Metadrol gali padėti jums įgyti plėšytus raumenis, pagerinti ištvermę, kad išlaikytumėte ilgas treniruočių valandas, ištvermę, kad peržengtumėte ribas, ir galiausiai padeda pasiekti psichologinį pasitikėjimą, nes harmonizuoja smegenų signalizaciją į normalią.

Kaip veikia Metadrol?

Metadrol turi unikalią ir slaptą formulę, kuri padės jums pasiekti kitą raumenų augimo etapą, kurio metu pamatysite didesnius raumenis.

Metadrol taip pat apsaugo raumenų skaidulas, kad jos išliktų švelnios ir nuolat atsinaujintų, todėl raumenys bus lankstesni ir atrodys natūraliai, o ne kaip kiti žemos kokybės papildai raumenų masei, dėl kurių raumenys bus stambūs ir sustingę.

Be minėto veikimo būdo, šie papildai raumenų masei mažina pieno rūgšties kaupimąsi raumenyse, o tai iš tiesų yra puikus būdas skatinti raumenų augimą.

Kitaip tariant, Metadrol yra puikūs papildai raumenų masei, kurie, rūpinasi fiziniais poreikiais, taip pat padidina jūsų psichologinę būklę, kad suteiktų jums pasitikėjimo savimi ir motyvacijos.

Metadrol Ingredientai

metadrol

Metadrol neturi ingredientų krūva, o tik slaptą ir in-house formulę, kuri yra pakankamai gera, kad jums raumeningas.

Jame yra HGRX-3 [2-Hydroxy-3-methox OH2], kuris yra ferulo rūgšties variantas, padedantis padidinti raumenų anabolizmą.

Tuo pat metu hormonai paliekami nepaliesti, kad organizmas galėtų juos reguliuoti, todėl Metadrol tiesiog įsilaužia į raumenų metabolizmą pačiu natūraliausiu būdu, papildydamas reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

Ilga slapto preparato grandinė, patekusi į organizmą, suskyla į trumpos grandinės junginius su skirtinga funkcine grupe, kurie vėliau padeda papildymo procesui.

Vienas iš galimų mechanizmų, kuriuo Metadrol gerina ištvermę, yra reguliuojant ir didinant ATP išsiskyrimą, kuris yra tiesioginis energijos pirmtakas, ypač fiziškai aktyviems žmonėms.

Taigi Metadrol sujungia kelių papildų naudą į nedidelę kapsulę, todėl jis yra saugus vartoti ir efektyviai veikia.

Privalumai

raumenu-mase
 • Įgysite jėgų.
 • Geresnė ištvermė
 • Daugiau galios, kad greitai padidintumėte lygį per treniruotes su svoriu.
 • Tai padeda išlikti pozityviam ir didina pasitikėjimą savimi.

Kaip vartoti Metadrol?

Metadrol yra 60 kapsulių buteliuke, kurio užtenka mėnesiui.

Taigi, pagal gamintojo rekomendaciją, kurią jie optimizavo po klinikinių tyrimų, turėtumėte vartoti 2 kapsules per dieną.

Tokie papildai raumenų masei turi būti vartojami tuščiu skrandžiu su dideliu kiekiu vandens, kuris užtikrins tinkamą turinio sklaidą į kraują ir iš ten į įvairius veiksmų centrus.

Metadrol, kaip toks, nesiūlo jokio dozavimo laiko, bet iš mūsų stebėjimo, geriausia išgerti vieną tabletę ryte bent valandą prieš pusryčius, po to kitą tabletę kažkada vidurdienį prieš valgį.

Nerekomenduojama vartoti daugiau kaip 2 tabletes per dieną; tačiau, jei norite vartoti daugiau tablečių, kad rezultatas būtų greitesnis, pasitarkite su gydytoju arba dietologu.

Venkite kartu su tabletėmis vartoti gazuotų gėrimų ar alkoholio, kad išvengtumėte bet kokių kryžminių reakcijų.

Gerkite daug vandens, kad tabletės turinys būtų tinkamai praskiestas ir lengvai cirkuliuotų.

Ar saugus naudoti?

Su metadroliu susijusio toksiškumo iki šiol nepastebėta. Taip pat visos sudedamosios dalys yra augalinės kilmės ir labai grynos.

Metadrol tiekiamas iš cGMP įrenginio pagal tarptautinius priežiūros standartus.

Galbūt buvo pranešta apie lengvą šalutinį poveikį, tačiau nė vienas iš jų nesukelia didelio susirūpinimo arba pakartotinio preparato peržiūrėjimo.

Tūkstančiai jau naudojo šį produktą ir dar tūkstančiai jį naudoja.

Taigi, trumpai tariant, Metadrol yra labai saugus vartoti.

Šalutinis efektas

 • Nėra žinoma jokio šalutinio poveikio, susijusio su Metadrol.
 • Tai, kad šis papildas yra augalinis originalus ir jame nėra jokių anabolinių steroidų, jis paprastai žymimas kaip saugus vartoti.
 • Dėl saugumo aspektų Metadrol galite įsigyti tiesiogiai iš pardavėjų arba be recepto (OTC).
 • Įvairios Metadrol sudedamosios dalys praeityje buvo tiriamos moksliniais tyrimais ir nė vienas iš jų neturėjo jokio reikšmingo šalutinio poveikio vartotojams, todėl šios tabletės kūrėjai buvo paskatinti sustiprinti saugos funkciją.
 • Be to, nė vienas iš vartotojų iki šiol nepranešė apie jokias problemas, susijusias su šiuo produktu, išskyrus kai kuriuos retus spuogų atvejus, kurie paprastai pasitaiko vartojant visus papildus.
 • Tačiau, jei sergate širdies ligomis, anksčiau patyrėte insultą, alergiją, inkstų ir (arba) kepenų sutrikimą, šiuo metu vartojate bet kokius medikamentus, prieš pradėdami vartoti Metadrol, turėtumėte apsilankyti pas gydytoją.

Ar šis produktas tikrai veikia?

 • Apie 90% plius klientai pranešė apie teigiamą poveikį naudojant Metadrol per 2 ~ 3 mėnesius naudojimo.
 • Kadangi sudedamosios dalys tiesiogiai veikia raumenų medžiagų apykaitą, jo efektyvumo tikimybė yra 7 kartus didesnė nei kitų neapdorotų papildų.
 • Rezultatus galima pastebėti anksčiausiai po 4 savaičių ir vėliausiai po 10 savaičių, o tai iš tikrųjų priklauso nuo kūno tipo.

Kur galima įsigyti?

Metadrol galima užsisakyti tik iš oficialios svetainės.

Pinigų grąžinimo garantija, jei esate nepatenkinti produktu.

Yra galimi trys skirtingi variantai:

Standartinis rinkinys – 1 mėnesio pakuotė 46 EUR

Rekomenduojamas rinkinys – 2 mėnesių pakuotė + 1 mėnesio pakuotė dovanų 90 EUR

Maksimalus Taupymas – 3 mėnesių pakuotė + 3 pakuotės dovanų 179 EUR

Emilia
Emilia
Labas! Mano vardas Emilia ir man patinka padėti žmonėms atrodyti ir jaustis geriau. Aš eu pagrindinė puslapio Sveikatosvadovas.lt rašytoja ir laikau šį puslapį pastoviai atnaujintą kuriame jūs galite rasti visus reikiamus atsakymus susijusius su jūsu sveikata.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia