Kaip numesti svorio – 3 Dienų Mitybos Planas

Kas nori greitai numesti svorio, gali sekti šį 3 dienų mitybos planą ir prarasti iki 5 kg. Tačiau jei esi arti savo idealaus svorio, šis mitybos planas tau nepadės prarasti 5 kg, bet tai gali padėti dezinfekuoti ir išvalyti tavo kūną.

Tai yra radikalus mitybos planas, kurio gali laikytis tik esant būtinybei ir tik per šias tris dienas. Nesilaikyk šio mitybos plano daugiau kaip 3 dienas iš eilės, nes tai gali pakenkti tavo sveikatai. Be to, svarbu visada valgyti kas 3 valandas ir gerti 2 litrus vandens per parą tarp valgių. Taip pat įsitikink, kad nevalgai nieko kito, išskyrus tai, kas yra šiame maisto plane.

3 Dienų Dieta

Prima Diena

[table “1” not found /]

Antra Diena

[table “2” not found /]

Trečia Diena

[table “3” not found /]

Šitos dietos negalima vartoti, jei esate nėščia ar serga cukriniu diabetu. Jei kyla kokių nors kitų sveikatos problemų, prieš pradėdami šią dietą turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju.

Labai intensyvus maisto apribojimas, kaip šis, turi būti apribotas trumpam laikotarpiui. Tai užtikrins, kad tai nepakenks jūsų sveikatai, tuo pačiu padės numesti svorį.

Čia rasi receptų, kaip pasigaminti kokteilius kurie padės numesti svorio: Organizmą valantys lieknėjimo kokteiliai kurie padeda numesti svorį

Emilia
Labas! Mano vardas Emilia ir man patinka padėti žmonėms atrodyti ir jaustis geriau. Aš eu pagrindinė puslapio Sveikatosvadovas.lt rašytoja ir laikau šį puslapį pastoviai atnaujintą kuriame jūs galite rasti visus reikiamus atsakymus susijusius su jūsu sveikata.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia