Geriausi išrūgų baltymų milteliai

kokie yra geriausi baltymu milteliai

Naujiems kultūristams maisto papildų pirkimas gali pasirodyti toks sudėtingas, kaip kad bandymas išmokti kitą kalbą. Amino rūgščių sutrumpinimai dabar yra randami beveik visur ir tarp daugybės produktų turinčių skirtingą veiksmingumą gali būti tiesiog sunku išsirinkti.

Kiekvienas bloga‘s rekomenduoja vis skirtingus produktus palikdamas tave tokioje situacijoje, jog tu nesi užtikrintas kur tuos maisto papildus įsigyti, kur rasti geriausius pasiūlymus bei kokie papildai yra efektyviausi. Išrūgų baldymai ne išimtis ir beveik kiekviena sporto prekių parduotuvė siūlanti išbandyti savo gaminius.

Populiarus pasirinkimas yra Maximuscle, Optimali mityba ir Hench visi jie yra populiarūs tarp pradedančiųjų. Tačiau remiantis daugybe atsiliepimų tu gali išbraukti Maximuscle papildus iš sąrašo, nes visa jų reklama yra iškreipta ir nuotraukose ęsantys kultūristai rodantys pasiektus pasikeitimus yra to pasiekę intensyvių treniruočių dėka, o ne dėl papildų naudojimo.

Tad kurie baltymų milteliai yra geriausi ir kokia jų paskirtis?

Šioje apžvalgoje yra siekiama atsakyti į šį klausimą ne tik kalbant apie rezultatus, bet ir produkto vertę bei skonį.

Kodėl baltymų milteliai?

Išrūgų baltymų kokteiliai yra kultūristų duona ir sviestas.

Jie gali būti naudojami iki trijų kartų per dieną. Kartu su rytine treniruote, po pietų ir vakare yra optimaliausias varijantas padedantis išlaikyti tavo kūną pripildytą baltymų.

Tiems kurie dar nežino, yra rekomenduojama, kad tavo suvartojami baltymai būtu apie 2 gramus per kiekvieną tavo svorio kilogramą.Pavydžiui sveriant 82 kg ir norint išlaikyti kūno formas turėtumėte suvartoti 164gramus baltymų per dieną.

geriausi išrūgų baltymų milteliai

Lengviausias būdas taip padaryti yra naudojant baltymų išrūgų kokteilius. Laikantis 82kg pavyzdžio, geriant kokteilį tris kartus dienoje tai sudarytų 60gramų per dieną ir kita pusė būtu lengvai pasiekiama su subalansuota mityba.

Pagrindinis baltymų miltelių privalumas yra tas, jog jie yra tinkami vartoti visiems norintiems padidinti suvartojamų baltymų kiekį ir gali būti vartojamas bet kuriuo paros metu.

Baltymai padeda atkurti pažeistus raumenis, kurie veda link didesnių raumenų augimo potencialo.Trumpai tariant, jeigu ieškai būdo, kaip užsiauginti liesus raumenis – baltymų milteliai bus tavo draugas.

Ne tik prisidedant prie liesų raumenų augimo, baltymų milteliai taip pat turi didelę naudą tavo sveikatai. Juose yra neįtikėtinai mažai riebalų, ypatingai sumašius su neriebiu pienu (0.1 % riebumo). Jis taip pat turi antivėžinių savybių – žemas cholesterolio kiekis ir kaujo spaudimas sumažina riziką susirgti kraujagyslių ir širdies ligomis.

Taigi kokie išrūgų baltymų milteliai yra geriausi Lietuvoje?

MyProtein

Pirmose vietose, kaip ir tikėtasi rikiuojasi didelės žinomos kompanijos kaip Optimali mityba ir Hench ir PHD mityba. Tačiau šalių jų rikiuojasi mažiau žinomas, bet ne ką prastesnis MyProtein.

MyProtein siūlo 100 % aukščiausios klasės baltymų miltelius, garantuojantis 20g baltymų, visas būtinas amino rūgštis ir 2gramus leucino kiekvienoje porcijoje.

Šie baltymų milteliai tai yra viskas viename versija ir tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems bei pažengusiems kultūristams.

MyProtein taip tap siūlo prabangų variantą, kurį sudaro trijų rūšių išrūgų miltelių koncentratas suteikiantis didelę baltymų dozę per kokteilį.

Ką tikrai nuostabiai MyProtein subalansavo – tai baltymų miltelių skonį. Yra galimybė pasirinkti iš plataus asortimento ir kiekvienas skanesis už buvusį.

Baltymų miltelių susimaišymas taip pat yra labai geras, paliekantis tik nežymią dalį miltelių juos gerai suplakus. O tai reiškia jog yra vertas tavo išleistų pinigų, nes sumažina atliekų kiekį. Su ekonomišku 5kg maišeliu MyProtein tikrai pirmauja baltymų miltelių rinkoje.

Spauks čia ir aplankyk Oficialų MyProtein interneto puslapį

Chris
Chris
Sveiki! Mano vardas Chrisas, esu pagrindinis sporto mitybos ir vyrų sveikatos kategorijų tyrėjas čia Sveikatos Vadove. Esu sporto fanatas, tad mano tikslas yra pagdėti vyrams ir moterims pasiekti geriausių rezultatų.

1 KOMENTARAS

  1. Puikus strapinis. Pats visada perku šiuos išrūgų baltymų papildus ir niekada nekilo jokių problemų ar kokio neigiamo šalutinio poveikio. Visada jaučiuosi gerai. Jie man padeda atsistatyti. Be išrūgų baltymų papildų neįsivaizduoju savo potreniruotinės veiklos. Ko gero palūžčiau, jei po treniruotės neišgerčiau šių papildų.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia