Keto Actives: Ar tai tikrai veikia?

Jei ieškote profesionalios nuomonės apie Keto Actives, patekote į tinkamą vietą. Kaip ir jūs, daugelis žmonių domisi, kas tai yra ir kodėl jie turėtų naudoti šį maisto papildą. Šiame straipsnyje kalbėsime apie tai ir dar daugiau.

Visų pirma, svarbu suprasti, kad nors jis yra veiksmingas net ir tada, kai nesilaikote dietos, Keto Actives yra lieknėjimo papildai, sukurti specialiai tiems, kurie laikosi keto dietos.

Jei laikotės šios dietos, ar pastebite, kad rezultatai neateina taip greitai, kaip tikėjotės, ar kad jūsų energija silpsta, o ryžtas blėsta?

Jūs nesate vieni, kurie jaučiate šį jausmą.

Numesti svorio yra sunku, o laikytis dietos plano gali būti dar sunkiau. Gyvenimas pateikia įvairių pagundų. Ir, žinoma, jūsų darbas nepadeda mankštintis, kaip paprastai siūloma lieknėjant.

Naudodami kokybiškus lieknėjimo papildus galite pasiekti geresnių rezultatų ir tuo pačiu metu gerai jaustis dėl savo gyvenimo būdo.

Taigi ištirkime Keto Actives, maisto papildą, kurį mes laikome vienu iš geriausių svorio netekimo tablečių rinkoje. Jo sudėtyje yra natūralių ingredientų, kurie padeda slopinti apetitą, greitina medžiagų apykaitą ir didina energijos kiekį.

Šiame straipsnyje mes paaiškinsime šiek tiek apie tai, kaip šios sudedamosios dalys veikia, galimas šalutinis poveikis, kurį galite turėti, privalumai ir trūkumai naudojant Keto Actives, ir galutinė išvada apie jo veiksmingumą svorio netekimo rezultatus.

Taigi, kas yra Keto Actives?

keto-actives-buteliukas

Keto Actives yra svorio kontrolės tabletė, specialiai sukurta tiems, kurie laikosi ketogeninės dietos, tačiau žada būti labai veiksminga visiems, turintiems antsvorio ir norintiems jį prarasti.

Jo formulę sukūrė ir išbandė dietologai, kurie specializuojasi svorio metimo srityje, o tai patvirtina jo veiksmingumą ir saugumą. Taip pat reikėtų pažymėti, kad formulė tinka vegetarams ir veganams.

Jame yra natūralių ingredientų, padedančių organizmui kovoti su riebalais ir mažinti svorį, derinys, tačiau jo nauda tuo nesibaigia. Jis net gali padėti palaikyti normalų cholesterolio ir gliukozės kiekį kraujyje.

Ši sudėtis skatina medžiagų apykaitą ir mažina susikaupusių riebalų kiekį. Be to, jis mažina norą valgyti ir alkio jausmą, o kartu palaiko jūsų aktyvumą sportuojant ar užsiimant kasdiene veikla.

Paprastai tariant, Keto Actives padidina ketogeninės dietos veiksmingumą ir padeda kovoti su viršsvoriu. Šio produkto nauda gali mėgautis ir moterys, ir vyrai.

Kiekviename šio maisto papildo buteliuke yra 60 kapsulių, kurių užtenka 30 dienų, nes rekomenduojama dozė yra 2 kapsulės per dieną, užgeriant vandeniu.

Keto Actives taip pat skaičiuoja savo ingredientus su Capsicum ekstraktas riebalų deginimas, CLA slopinti apetitą ir chromo reguliuoti cukraus kiekį kraujyje.

Dabar išsamiai apžvelkime jo sudedamąsias dalis.

Keto Actives sudedamosios dalys

ingredientai-keto-actives

Keto Actives sudėtyje yra aštuonios sudedamosios dalys, kurių kiekis vienai paros porcijai (2 kapsulėms) yra toks:

ForsLean® – 250 mg
Clarinol® – 250 mg
Bevandenis kofeinas – 150 mg
Karčiojo apelsino ekstraktas – 100 mg
Juodųjų pipirų ekstraktas – 5 mg
Ašvagandos šaknų ekstraktas – 125 mg
Capsicum ekstraktas – 25 mg
Chromas – 60,00 μg
Pažiūrėkime, ką kiekvienas iš jų daro ir kaip gali padėti numesti svorio.

1) ForsLean®

ForsLean® – tai registruotas iš dilgėlių šaknų išgaunamo pagrindinio junginio, vadinamo forscolinu, kuris padeda skaidyti riebalus organizme, prekės ženklas.

2) Clarinol®

Clarinol® yra registruotas konjuguotos linolo rūgšties, populiariai vadinamos CLA, prekės ženklas. Šis ingredientas yra žinomas kaip pagreitinantis riebalų deginimą žmonėms, kenčiantiems nuo nutukimo. Be to, jis padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje.

3) Bevandenis kofeinas

Kofeinas didina energijos kiekį, gerina koncentraciją ir budrumą ir netgi padeda sumažinti nuovargį po fizinio krūvio (ir po visos dienos darbo).

4) Karčiųjų apelsinų ekstraktas

Apelsinų nauda gerai žinoma, nes jie yra vitamino B ir vitamino C šaltinis. Vartojant karčiąją jo versiją ekstrakto pavidalu, gaunama ir kitų privalumų, pavyzdžiui, slopinamas apetitas, pagreitėja medžiagų apykaita ir pagerėja virškinimo sistemos veikla.

5) Juodųjų pipirų ekstraktas

Ši sudedamoji dalis padeda virškinti, padeda organizmui įsisavinti svarbiausias maistines medžiagas ir sureguliuoti žarnyno judesius, taip pagerindama jūsų sveikatą ir savijautą.

6) Ašvagandos šaknų ekstraktas

Ašvagandos šaknis, dar vadinama indiškuoju ženšeniu, yra naudinga sveikatai, pavyzdžiui, mažina fizinį nuovargį, mažina padidėjusį cholesterolio kiekį kraujyje, gerina energijos lygį ir mažina nemigą. Jis padeda numesti svorio kontroliuojant cukraus kiekį kraujyje ir deginant pilvo riebalus.

7) Capsicum ekstraktas

Capsicum – taip vadinama augalų grupė, iš kurios išauginamos saldžiosios ir aitriosios paprikos, pvz., čili arba aitriosios paprikos. Vartojant ekstraktą, jo vartojimas padeda geriau virškinti ir deginti riebalus, nes padidėja kūno temperatūra.

8) Chromas

Chromas yra būtinas mineralas, kuris reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, slopina apetitą ir padeda sumažinti potraukį.

Kaip veikia Keto Actives?

Ketogeninės dietos metu iš organizmo atimami angliavandeniai ir cukrūs (gliukozė), todėl organizmas pereina į ketozės būseną.

Esant ketozei, organizmas gamina energiją iš sukauptų riebalų, nes nepakanka gliukozės.

Keto Actives padeda šiam procesui, tiesiog palaikydama natūralias organizmo riebalų deginimo galimybes, slopindama potraukį, didindama energiją (ketozė iš pradžių gali sukelti nuovargį) ir dar daugiau:

 • Mažina apetitą: Clarinol CLA, karčiojo apelsino ekstraktas ir chromas padeda mažinti apetitą ir kontroliuoti potraukį. Tai ypač naudinga laikantis ribotos dietos. Valgant mažiau, mažinant porcijas ir vengiant nereikalingų kalorijų, svoris mažėja daug sėkmingiau.
 • Pagreitina medžiagų apykaitą ir riebalų deginimą: Clarinol CLA, juodųjų pipirų ekstraktas, Capsicum ekstraktas ir karčiojo apelsino ekstraktas gali padėti pagreitinti organizmo medžiagų apykaitą ir deginti riebalus. Tai padeda sudeginti sukauptus riebalus ir sumažinti kūno riebalų kiekį.
 • Reguliuoja cukraus ir kortizolio kiekį kraujyje: chromas ir ašvaganda gali sumažinti cukraus ir kortizolio kiekį kraujyje, todėl padeda išvengti pilvo riebalų didėjimo. Be to, stabilus cukraus kiekis kraujyje padeda sumažinti potraukį cukrui ir angliavandeniams.
 • Didina energijos kiekį: kofeinas ir karčiojo apelsino ekstraktas gali padidinti energijos kiekį, pagerinti koncentraciją ir budrumą. Tai padeda pagerinti jūsų fizinį pajėgumą ir sudeginti daugiau kalorijų.

Keto Actives naudojimo privalumai

privalumai-keto-actives

Pagrindiniai Keto Actives privalumai yra šie:

 • Degina lokalizuotus riebalus
 • Palaiko sveiką virškinimą
 • Palaiko greitą medžiagų apykaitą
 • Padidina energijos lygį
 • Apriboja potraukį maistui ir alkį
 • Sudėtyje yra tik 100 % natūralių ingredientų
 • Labai lengva vartoti (2 kapsulės per dieną, užgeriant stikline vandens)

Keto Actives šalutinis poveikis

Oficialioje Keto Actives svetainėje, atsakydama į dažnai užduodamą klausimą apie produkto saugumą, prekės ženklas teigia:

„Taip, Keto Actives yra natūralus maisto papildas, kuriame yra tik aukštos kokybės ingredientų.”


Tačiau vien tai, kad ingredientas yra natūralus, nereiškia, kad produktas yra saugus ar neturi šalutinio poveikio.

Nors ir labai retai, tačiau, kaip ir vartojant visus vaistus, galimas toks šalutinis poveikis:

 • Pilvo skausmas ir viduriavimas
 • Greitas širdies plakimas ir aukštas kraujospūdis
 • Miego sutrikimai, ypač jei nesate įpratę vartoti kofeino.
 • Kaip ir visi svorio metimo papildai, jis nerekomenduojamas nepilnamečiams ar nėščioms moterims.
 • Žmonės, turintys sveikatos sutrikimų, prieš pradėdami vartoti Keto Actives, turėtų pasitarti su savo šeimos gydytoju dėl bet kokių problemų.

Išvada dėl Keto Actives

Sunku atmesti Keto Actives, kai klientų atsiliepimai yra tokie teigiami ir teigia, kad jis tikrai veikia.

Tačiau reikėtų pažymėti, kad atsiliepimų nėra daug, ypač portugalų kalba. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad produktas tik neseniai tapo prieinamas Portugalijoje, tai visiškai normalu.

Savo ruožtu produkto sudėties mokslas yra tvirtas ir suteikia garantijų. Visi formulėje esantys ingredientai turi tyrimus ir klinikinius tyrimus, kurie įrodo jų veiksmingumą.

Svarbu prisiminti, kad galimas šalutinis poveikis, pavyzdžiui, greitas širdies plakimas, padidėjęs kraujospūdis ir skrandžio skausmas.

Tačiau apskritai Keto Actives atrodo puikus pasirinkimas tiems, kurie laikosi ketogeninės dietos, ir vienas geriausių papildų tiems, kurie bando numesti svorio.

Kur įsigyti Keto Actives?

Galite nusipirkti Keto Actives tiesiai iš oficialios svetainės.

Tai vienintelė vieta, kur Keto Actives galima įsigyti Lietuvoje, nes Keto Actives negalima įsigyti jokioje kitoje parduotuvėje ar vaistinėje.

Pirkdami per oficialią svetainę, turėsite 90 dienų pasitenkinimo garantiją, pagal kurią galite grąžinti produktą, jei nesate patenkinti rezultatais.

Kainos atžvilgiu taikomos tam tikros nuolaidos, jei vienu metu užsisakote didesnį kiekį:

1 butelis / mėnuo – 49,00 €
3 buteliukai / mėnesiai – £98,00 (atitinka £32,66 per mėnesį)
6 buteliai / mėn. – 147,00 € (atitinka 24,50 € per mėnesį)

Dažniausiai užduodami klausimai apie Keto Actives

Ar Keto Actives yra saugus?

Taip, produktas pagamintas iš 100 % natūralių, aukštos kokybės ingredientų.

Kur galima įsigyti Keto Actives?

Keto Actives galite įsigyti tik oficialioje svetainėje. Šiuo metu jo negalima įsigyti jokioje kitoje parduotuvėje ar svetainėje Lietuvoje.

Ar galiu nusipirkti vaistinėje?

Deja, ne. Keto Actives negalima įsigyti jokioje vaistinėje.

Kiek laiko trunka pristatymas?

Vidutiniškai siuntos Lietuvoje pristatomos per 5-7 dienas, tačiau gali užtrukti iki 14 dienų.

Kaip vartoti?

Turėtumėte vartoti dvi Keto Actives kapsules per dieną su vandeniu. Rekomenduojame vartoti su pusryčiais.

Kaip greitai pamatysiu rezultatus?

Rezultatai skiriasi priklausomai nuo asmens. Kai kurie žmonės rezultatus pastebi per pirmąsias dvi savaites, kitiems prireikia šiek tiek daugiau laiko. Pratimai ir sveika mityba padeda pasiekti rezultatų per trumpesnį laiką.

Ar man reikia laikytis dietos ir sportuoti, kad matytųsi rezultatai?

Neprivalote, bet rekomenduojama. Sveika mityba ir mankšta pagerins jūsų fizinę būklę ir savijautą, taip pat leis pasiekti rezultatų, kurių visada norėjote, per trumpesnį laiką.

Emilia
Emilia
Labas! Mano vardas Emilia ir man patinka padėti žmonėms atrodyti ir jaustis geriau. Aš eu pagrindinė puslapio Sveikatosvadovas.lt rašytoja ir laikau šį puslapį pastoviai atnaujintą kuriame jūs galite rasti visus reikiamus atsakymus susijusius su jūsu sveikata.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia