MyProtein Kreatino Monohidratas Apžvalga

Kreatino monohidratas yra reklamuojamas kaip ekonomiškiausias maisto papildas rinkoje, pagal įgautą raumenų masę ir jėgą.

Kreatino monohidratas taip pat teigia, kad jis pagreitins riebalų šalinimo procesą ir kad tai yra pagrindinis maisto papildas sportui, kuris reikalauja didelio intensyvumo, staigių judesių, tokių kaip begikai ir sunkumų kilnotojai.

Teigiama, kad kreatinas idealiai tinka tiems, kurie nori pagerinti savo galią, jėgą, ir greitį.  Ar iš tikrųjų jis visko padeda pasiekti? Ar tai tik kalbos, taip pat, kaip dauguma papildų, kuriuos šiandien galima įsigyti? Šioje apžvalgoje aptarsiu, kaip veikia kreatino monohidratas, ir ar jis pateisina lūkesčius.

Kaip veikia kreatino monohidratas?

Kreatinas natūraliai randamas žmogaus kūne, taip pat maisto produktuose, pvz., gyvūninės kilmės medžiagose, nors dauguma denatūruojama gaminant maistą. Daugiau nei 90% kreatino, esančio mūsų kūne, randami raumenyse. Išsamūs tyrimai parodė, kad jis glaudžiai susijęs su baltymų ir energijos sinteze. Todėl logiška, kad didėjantis kreatino kiekis tavo organizme bus susijęs su baltymų sintezės padidėjimu ir energijos sinteze.

Tai tokie efektai, kurie gali padidnti raumenų masę, ir suteikti papildomą energijos kiekį, reikalingą papildomiems pakartojimams padaryti, kai tu pradedi jausti deginimą. Kūnas jautriai reaguoja į kreatino įplaukas po treniruotės, taigi vartojant kartu su angliavandeniais po treniruotės gaunamas didžiausias absorbcijos greitis ir greičiausias būdas pamatyti rezultatus.

Kreatino monohidrato privalumai

Kalbant apie reklamuotus papildo pažadus, aišku, kad kreatinas didina tavo jėgą ir greitį. Tu pastebėsi, kad, laikydamasis dozavimo nurodymų, kreatinas padeda pasiekti naujus asmeninius rekordus dirbant su svoriais, taip pat įgalina padidinti repeticijų skaičių. Būtent šis padidėjimas ištvermėje ir jėgoje padidina raumenų masę, o ne pats papildas.Tūkstančiai vartotojų, giria kreatino monohidratą, o jo nauda yra aiškiai matoma.

kreatino monohidratas

Vis dėlto naudos ir kainos santykis yra absoliučiai neprilygstamas jokio kito papildo rinkoje. Tik 5.49€ už 250g, kreatino monohidratas yra labai gera kaina. Reikia daug mažesnio kiekio, nei išrūgų baltymų papildų. Tereikia tik 20-30 g per parą, suskaidyti per 4-5 porcijas, o tai reiškia, kad tai tikrai užtikrina ekonomiškumą.

Trūkumai

Kreatino monohidratas, be abejonės, yra esminis produktas bet kuriam sunkumų kilnotojui. Tačiau yra keletas sričių, kuriose jis nepadeda. Pirmasis iš jų yra pažadas riebalų naikinimo potencialui. Yra šiek tiek per drąsu reklamuoti tai, kaip tiesioginį kreatino monohidrato poveikį, kadangi nėra įrodymų, kad jis padidina ar sumažina riebalų metabolizmą. Tai labiau susiję su kitais efektais, dėl kurių prarandami riebalai, o ne kreatinu.

Be to, yra tam tikri šalutiniai poveikiai. Jie visi yra nedideli ir gali būti sušvelninti didinant vandens suvartojimą. Kreatinas gali sutrikdyti jonų druskų ir vandens pusiausvyrą organizme, dėl ko gali atsirasti nuovargis ir lengva dehidratacija. Didinant vandens suvartojimą, hidratacijos lygis išlieka sveikas ir stabilus.

Išvada

Trumpai tariant, kreatino monohidratas yra labai svarbus visiems, norintiems pagerinti jų stiprumą ir greitį. Tačiau, jei ieškote riebalų pašalinimo papildo, tokie produktai kaip CLA tau tiks geriau.

Mano rekomenduojamas monohidrato kreatino pasirinkimas yra „MyProtein” versija. Tai vienas iš pigiausių rinkoje esančių produktų ir turintis labai gerus atsiliepimus.

Emilia
Emilia
Labas! Mano vardas Emilia ir man patinka padėti žmonėms atrodyti ir jaustis geriau. Aš eu pagrindinė puslapio Sveikatosvadovas.lt rašytoja ir laikau šį puslapį pastoviai atnaujintą kuriame jūs galite rasti visus reikiamus atsakymus susijusius su jūsu sveikata.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia